Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudja vki, hogy ha 2 gyermek...

Tudja vki, hogy ha 2 gyermek után igényelném a szocpolt, akkor azt tényleg csak minimum 60nm2-es lakás után kapnám? Ha egy 50-55nm2-eset vennénk, akkor arra nem jár?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy új lakásra van meg minden ilyet, csak ezzel a lakásnagysággal nem tudok mit kezdeni:)
2012. márc. 1. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól írod! Minimum 60 nm-es lakás kell. Mi is ebben a helyzetben vagyunk, nem találunk jó áron, csak 50-55 nm-est, azt meg nem fogadják el...
2012. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát jól ki lett ez találva! Csak a full gazdagokat kell ezek szerint támogatni. Egy 60 nm2-es új lakás legalább 22millió, akkor esély sincs rá,hogy bele menj egy ilyenbe, ha csak a szocpol az önerőd, meg esetleg 1-2 millió forint. Az még mindig csak kb. 4millió, a maradék 18-at meg melyik bank fogja meghitelezni, ha nincs megfelelően borzasztó magas bejelentett nettó béred, ha meg vmi csoda folytán mégis van,akkor jó kis havi törlesztőd lesz... Ki tudja ezt egyáltalán igénybe venni?

Komolyan ez a támogatás????

2012. márc. 1. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez. Én tényleg nagyon felháborító! Miért pont 60 nm? Egy 2 gyerekes családnak nehogy már ne legyen elég egy 53 nm-es lakás! 2 szoba, nappali, konyha, fürdő, még egy kis gardrob is beférne...

Megértelek, tényleg nagyon gáz...

2012. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyivel drágább egy 5-10 nm2 nagyobb lakás?


Nem tartozik ide csak érdekel, én nem tudom mert falun lakunk.

2012. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pesten, de még Pest megyében is olyan 3-5 millió. Amit mi kinéztünk, az Pest megye, 55 nm 12,5M. Ugyanitt 63 nm-es 16M.
2012. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosan hol, ha megkérdezhetem?
2012. márc. 1. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Pécel
2012. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!