Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányunk lesz a Kenyeres...

Kislányunk lesz a Kenyeres vezeték név mellé milyen név illik?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kenyeres Kamilla.Szerintem ez szép név lenne. De a Ti döntésetek.Az a gond a biciklivel ha valami történik legtöbb esetben a has ütődik,az pedig nagyon nem lenne jó.Boldog babavárást!
2008. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizéssel kapcsolatban: az orvosom nekem azt mondta, hogy terhesen nem tanácsos biciklizni.

Nevek: ez így elég tág kérdés, sok szép név van, ha írsz néhányat ami tetszik nektek, akkor könnyebb megmondani melyik passzol a vezetéknévhez.

2008. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik "K" betűvel kezdődő név nagyon jól cseng ehhez a vezetéknévhez!

(Mostmár csak azt nem értem, hogy hogy jön ide a biciklizés...)

2008. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kenyeres Eszter

Kenyeres Emese


Nekem kulon tetszik a Dorka, Lili

2008. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kenyeres Vivien, Lilien, Zsófia, Regina, Rebeka, Jázmin.

Igazából ezek a nevek amik nekem tetszenek, és illenek szerintem a Kenyeres névhez.

Boldog babavárást, szép szülést! :o)

2008. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Most en vagyok a hulye, es nem latom a biciklizesre vonatkozo kerdest (csak a neveset) vag masok :D
2008. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok.

Először még az is fent volt, hogy gond-e ha biciklizik. Később gondolom a moderátorok kivették belőle ezt a kérdést, mert nem függött össze a keresztneves kérdéssel.

2008. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeres Klaudia..szerintem ez egy komoly kiscsajos név, lehet hívni Clau-naK.
2008. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kenyeres Zsanett, Bettina, Eszter. De ez a ti döntésetek. Boldog babavárást!

2008. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A Kenyeres név magas hangrendű, ezért szépen hangozna hozzá egy mély hangrendű név. (névtan szabályai szerint)

Pl: Kenyeres Boglárka, Kenyeres Borbála, Kenyeres Adél...vagy Anna, Sarolta, Sára...

Viszont a K betűvel kezdődőek is mennek hozzá, a betűösszecsengés miatt. Pl: Kenyeres Kata, Kenyeres Kamilla, vagy Karolina...

2008. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!