Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikerfiú-nevek? Nagyon megköszö...

Ikerfiú-nevek? Nagyon megköszönném a véleményeteket és/vagy az ötleteiteket.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már nincs sok hátra, de még mindig hezitálunk :)


A keresztnév: Bene

Van már fiunk, ő Botond. A mostani megmaradt listás nevek pedig: Bercel (személyes kedvenc nevem), Bálint, András vagy esetleg Andor, Szabolcs.

A férjemnek egyetlen kikötése van, hogy ne legyen bibliai eredetű név pl Péter v Dávid. A Balázs, Tamás, Csanád, Zsombor, Tibor és Marcell pedig kilőve, mert van a közvetlen családban. Illetve látjátok, hogy kb milyen kaliberű nevek jöhetnek szóba, úgyhogy szívesen vennék más ötletet is, vagy érvet, hogy a fentiek közül mit, avagy mit ne :)

Köszi szépen, és bocs, ha bonyolult eset vagyok, a férjem teljesen rám bízta, mert az első kettőnél az ő szava volt a döntő, így én most nagyjából szabad kezet kaptam!


2012. febr. 24. 17:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Bálint és Bercel. Az én kedvencem a Koppány.
2012. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ha tetszenek az alliteráló nevek, és a sok B betű alapján azt gondolom, hogy tetszenek, akkor a Bercel, esetleg hozzá a Belián.

Amúgy én Ceglédbercelen nőttem fel :-)

2012. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szeretem, ha mindenkinek ugyanazzal a betűvel kezdődik a neve, így én erre szavazok a Botond után: András vagy Andor és Szabolcs.
2012. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Gergely, Ákos is nagyon szép. A ti neveitek közül az András tetszik.
2012. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a Szabolcs. De jó a Bálint és az András is.
2012. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az András. De András apostol Jézus első tanítványa volt, tehát van bibliai kötődése:)
2012. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ismerek 3testvért akiknek Betti, Bence és Bálint volt a nevük, szerintem tök jó ha ugyan azzal a betűvel kezdődnek a neveik:) Én a Bálint mellett szavazok. A Belián is nagyon tetszik, de mikor próbálgattam csúfolkodni vele kijött hogy Belián becsinál :S De attól még szép név:D

Ja igen, Bercel, az is nagyon szép!!

Bertalan?? Bercinek is lehet becézni.

2012. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok Nektek!

Mit szólszaz András-Áron párosításhoz

az Andor-Áron sem rossz:)

Bálint-Benjámin :)

A Bercel is nagyon szép név,csak nekem sok az e-hangzó :)

2012. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

TAmás, András és Bertalan is bibliai név ;)


Az általad felsoroltak közül nekem a Bercel (Berci) - Andor párosítás tetszik!


Kitartást a végéhez! :) (szintén ikerfiaim vannak:))

2012. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%

Lolka és Bolka

Stan és Pan

Vlagyimir és Vitalij

Joey és Csendlör

Romulusz és Rémusz

Frodó és Samu


remélem segithettem!

2012. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!