Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik túl gyorsnak...

Csak nekem tűnik túl gyorsnak hogy fél év után egy fiatal párnak máris babája lesz? A fiú 22 éves, nemrég még bulizott, a lány 18.

Figyelt kérdés
Tudom én hogy mindig vannak kivételek és nagyon jól működő kapcsolatok babával együtt is ennyi idő után de azért az a ritkább nem? Csak bennem kelt olyan félelmet a dolog hogy nagy a valószínűsége hogy nem maradnak együtt, és mi lesz a babával??
2012. febr. 24. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős körben is az a tapasztalat, hogy majd idővel rájönnek, hogy még nem éltek eleget, nem voltak eleget kettesben, nem utaztak, nem buliztak, és ez később nagyon fog nekik hiányozni, és szétmennek.
2012. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy nagyon jó ismerős fiúról van szó olyan rendes lelkiismeretes gyerek amúgy de nagyon nagyon fiatal még szerintem...nem tehetek róla de annyira sajnálom :(( Mi a férjemmel 26 és 29 évesek voltunk az első gyereknél és már 5 éve éltünk együtt de még úgy is voltak nehéz pillanatok mire belerázódtunk a nagy felelősségbe stb. Szegénynek csak ezt tudom hajtani mennyire nem könnyű egy gyerekkel főleg ha a másikat nem is ismered és hogy ezt nem lehet majd visszacsinálni stb. ( a lány még csak 7 hetes terhes). OOlyan rossz mert egy baba egy pozitiv dolog alapvetően és nem kívánok én semmi rosszat nekik, de egyszerűen nem tudok pozitivan nyilatkozni amikor megkérdezett a dologról.
2012. febr. 24. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, és én 28 ő 33 volt, amikor jött a baba, de ahogy írtad, még így sem könnyű egy babával, hibába mi már kiéltük magunkat együtt, sokat törődtünk egymással, utaztunk, de mégis... Nem nagyon tudsz mit tenni, ha ők szeretnék megtartani. A lány se élte még ki magát, és majd rájön, hogy ez hiányzik az életéből, te ezt tudod, de nekik hiába mondod, nem fognak rád hallgatni szerintem, így meg csak egy konfliktus helyzetet teremtesz.
2012. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 3hónap után jött a baba, 22éves voltam én a férjem 21. Vannak rossz napjaink, amiket lehet azzal orvosolnánk gyerekek nélkül, hogy inkább kilépünk a kapcsolatból.

De összecsiszolódunk. Persze egyszerűbb úgy kiismerni a másik hülyeségeit, hogy gyerek nélkül. DE egy gyerekkel az élet fejre áll. Sok helyen látom pl hogy a gyerek előtt egymásközt beosztják a házimunkát. Mindenki teszi a dolgát, aztán amikor megszületik a gyerek az apa természetesnek veszi, hogy ő csak dolgozik meg a koszt-szennyest termeli az asszony meg elrendezi... És ilyet évek óta tartó házasság is produkál, és mennek tönkre az új helyzet miatt. Így most kapásból egy nehezített új helyzetbe csöppenek, amit akár sikeresen is átvészelhetnek.

2012. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!