Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikres, kis korkülis anyukák,...

Ikres, kis korkülis anyukák, van olyan tesókocsi ami megfordítható tolásirányú? Esetleg amire hordozót lehet tenni a vázra?

Figyelt kérdés

Én még csak olyat találtam ahol az újszülött is előre néz, mint a nagytesó, és amúgy se túl nagy a választék testvérkocsiban(

A nagyobb gyerkőcömnél emlékszem zavart ha nem láttam előlről h mit csinál.


2009. jún. 6. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Peg Perego Duett van, itt van egy váz, könnyen csukható, erre rakhatsz két fekvőrészt, vagy hordozót, vagy akár testvérfellépőt. Bármelyiket bármilyen irányban. Na jó, a fekvőt nem próbáltam kifelé, mert szeretem látni őket. De hordozóval minden irányba szoktuk, előre, hátra, egymással szembe...

Egy pattintás és leemeled, lecseréled, satöbbi. Az autóba egy üléskonzol van bekötve, ebbe szintén egy mozdulattal bepattintom a hordozót. Így a gyereket berakom otthon a hordozóba és ki se kell venni.

Otthon a hordozót a vázra pattintom, ki a kocsiig, ott hordozó egy mozdulattal le, be a kocsiba, egy pattintással a helyén van, kiveszem egy mozdulattal, satöbbi.

Nagyon kényelmes.

Lehet hozzá testvérfellépőt is venni, én nem vettem, mert akkor az ikrek közül az egyiket itthon kéne hagyni, így a nagyobb gyalog jön :-)

2009. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Könnyen irányítható szerinted? Én is néztem már ezt, de olyan nagyon nehéznek tűnt :(

2009. jún. 6. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű vele navigálni! Könnyen fordul, csak lesnek, mikor minimális helyen is megfordulok.

Egyedül dombnak felfelé nehéz tolnom, de szerintem a babák súlya miatt, mégiscsak 2 gyereket + a kocsit tolom, én szegény... :-)

2009. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!