Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Burg Anitához vagy dr....

Dr. Burg Anitához vagy dr. Géczi Máriához jár valaki közületek Vácon? Be kell jelentkezni előre, vagy elég, ha a rendelési időben odamegyek? Van magánrendelésük is esetleg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia magánrendelésükről nem tudok.A kórházban Géczi Mária hétfőn 12-15ih van.Anita pedig csütörtökön 12-15 ig van.

[link] Itt ezt megtalálod.

Én Anitánál szültem, kedves aranyos, csak jót tudok mondani(És nem voltfogadottam

2012. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem hogy nem kell bejelentkezni, mármint időpontot kérni.

És ott rákérdezhetsz a magánrendelésre is.

Megkérdezhetem mért épp nő dokit szeretnéél?

2012. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)Vallási ok miatt szeretnék női nőgyógyászt.
2012. jan. 30. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

:)Köszönöm hogy válaszoltál, semmi közöm hozzá, csak foglalkoztat a dolog hogy ki milyen okokból választ férfi illetve női nőgyógyászt.:)

Problémamentes terhességet neked!márhaazért kerested fel ezt az oldalt:)

2012. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs ebben semmi, hogy megkérdezted :) Remélem, hogy lassan lesz egy (problémamentes) terhesség :) Köszönöm szépen mégegyszer a segítségedet!
2012. jan. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!