Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időn belül szokott...

Mennyi időn belül szokott jelentkezni a munkáltató?

Figyelt kérdés
Október végén beadtam hivatalos formában a "kérvényemet", mely szerint január. 2 naptól ismét munkába állnék gyes után. Eltelt 1 hónap, de még semmi reakciója a munkáltatónak. Egyébként nyílt titok, hogy esze ágában nincs visszavenni engem, ezt már a szemembe mondta, de mivel tisztában vagyok a gyes által számomra biztosított jogaimmal, így beadtam a kérelmet, és igényt tartok a szabadságaimra, és a végkielégítésemre. Mi a tapasztalat, mennyi idő után, és milyen formában szokott/kell jelentkezni a munkáltató? Forma alatt azt értzem, hogy felhív, vagy kiértesít levélben? Köszi a válaszokat.
2011. dec. 1. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem jelentkezett én biztos nem várnék. Miért nem hívod fel vagy mész be hozzájuk te? Engem sem hívtak vissza soha, mindig én kerestem őket, a végén meg még át is vertek volna 6 nap szabival, pedig nagy multi akikről azt hittem, hogy tisztességesen játszanak. (Ezt csak azért mondom, hogy számold ki előre mennyi járna, hátha bepróbálkoznak.)
2011. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!