Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Motorkérdés: minőségibb...

Motorkérdés: minőségibb kismotort szeretnék tavaszra most egyéves lányomnak, milyen szempont alapján válasszak? Pl. Pukylino, Puky Wutsch?

Figyelt kérdés
Magas baba, már most 90 cm, félek, a Pukylino kicsi lenne.
2012. jan. 22. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem kismotork, hanem futobiciglik.


én ezek közül max a középsöt próbálnám ki. 4 kerekesek semmire nem valóak. nehéz forgatni az elsö kerekeit, lakásban is massziv kint meg csak egyenesen tudna vele jól menni. pl útpatkán felrakni vagy egy kisebb kátyun átmenni már nehéz lenne neki.

nem írod mennyi idös. de 2 év alatt én müanyag kismotrot vennék neki. ha 2 év feletti akkor pedig mindenképpen 2 kerekes futobiciglit. és ahogy írtad a méret számít.


4 kerék kismotorban is nehezen mozgatható.

2012. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írta a kérdező, hogy most egy éves a lánya, amúgy tényleg magas, nekem 2 évesen ekkora a lányom. :-)

Szerintem 3 kerekű baba motort néz neki, könnyebb kormányozni, és jobb a műanyag, később ráér neki a fém bicikli, vagy motor.

De a kislányod is menjen veled, üljön rá, próbáljátok ki, én a neten ilyet nem rendelnék, az a biztos, ha ráül, és látjátok kényelmes neki és tetszik is.


Belinkelek pár oldalt, nézd meg őket.


[link]

[link]

[link]

2012. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor lehet, most kap egy olcsó műanyagot, jövőre meg egy rendes futóbicajt :)
2012. jan. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!