Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy működik szülésnél az...

Hogy működik szülésnél az orvosválasztás?

Figyelt kérdés
Még csak tervezzük a babát, de jó lenne tudni, hogy hogyan is megy. Kiválasztom az orvost és .....? És mindegy hogy melyik kórházhoz tartozik és baj hogy nem a "területén vagyok"?
2009. máj. 27. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott szülsz, ahol akarsz. Én Bp túlsó végén szültem. A végén elég vicces volt átutazni a fél világot egy tízperces ctg miatt. Célszerű először kórházat választani és utána onnan egy dokit.
2009. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van konkért orvos akit szeretnél, akkor abban a kórházban fogsz szűlni, ahova ő tartozik. Ha még nincs meg az orvosod, akkor a neked szimatikus kórházból keress maganak orvost.

Ha meg van a doki, érdemes elkezdened járnod hozzá, elmonodod, hogy babát szeretnétek stb. ha terhes leszel és ezt megállapítja, akkor meg konkrétan felkéred, hogy nála szeretnél szülni, és ő ha tudja elvállalja!

2009. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!