Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy évvel szülés után hidegülö...

Egy évvel szülés után hidegülök el a férjemtől? Miért? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éves a kislányunk. Nehezen indultak be nálam az anyai ösztönök, depressziós is voltam. Így fél éves elmúlt a babám, mire elkezdtem igazán élvezni az anyaságot, és egyre közelebb kerültem hozzá. De ezzel arányosan kezdtem elhidegülni a férjemtől. Még kb. 1 hónappal ezelőttig hetente 3-4 alkalommal volt házaséletünk. Most jó ha hetente egyszer ráveszem magam. Kívánom én a szexet, de amikor oda kerülne a sor, akkor mégsem akarom.

A férjem türelmes, folyton elmondja, mennyire szeret. De valahogy nem érdekel. Tegnap este is megcsókolt, és nem esett jól. Van még innen visszaút? Mit tehetnék, hogy ne menjen tönkre a házasságunk?


2012. jan. 19. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel millióan vagyunk így. Őszintén, nem tudom, mi a teendő.
2012. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mit érzel és együtt próbáljatok rá megoldást keresni.Akár szakember segítségével is!

Azok a párom akik nem beszélgetnek az ilyen dolgokról sokkal hamarabb és könnyebben megy tönkre a kapcsolatuk!

Néha próbáld lepasszolni a babát a nagyinak vagy egy barátnőnek és menjetek el vacsizni, moziba, minden olyan dolgot csináljatok, amit a baba előtt.Lehet, hogy a házaséleteteket sem ártana kicsit feldobni, mert az, hogy nem akarod sosem lehet véletlen!

1 éves kislány anyukája

2012. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, azok a párok! ezt akartam írni

második voltam :)

2012. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok közös baba nélküli programot egy vacsora vagy kirándulás vagy egy jól megszervezett éjszaka!Nagyik talán tudnak segíteni vagy barátok!Sok sikert kívánok és remélem újra megtalálod azt az érzést amiből ez a csöppség megszületett! :)
2012. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs kire bízni a babát. Így ha el is járunk valahová, vagy babástól, vagy külön-külön. :(

Próbáltam felhozni, elintézi annyival, hogy már megint agyamra ment valami. :(

2012. jan. 19. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem még egy doki mondta, hogy a szülés után 1 évvel is van valami hormonváltozás, lehet emiatt.

Én ugyanezen esem át most, de nagyon szeretem a férjemet.

Imádom őt, meghalnék nélküle!! Egyedül a testi vágyam lecsökkent. Szerintem ha jön a tavasz, minden nap rá fogok mászni :)

2012. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!