Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menstruációt...

Szülés utáni első menstruációtól lehet álmatlanságom?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 és fél hónapja szültem, anyatejes így most jött meg az első menstruációm. Lehet ennek mellékhatása az álmatlanság. Csak mert világ életemben jó alvó voltam, soha nem voltak ilyen panaszaim, most meg már 2 napja csak forgolódom éjszaka. Másra nem nagyon tudok tippelni,hogy mitől lehet, vagy másban keressem az okot? Arra gondoltam, hogy ez is talán a hormonok miatt van. Volt valakinek hasonló?
2012. jan. 18. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia én ugyanígy jártam! Azóta folyamatos alvászavarral, álmatlansággal küzdök ennek már 3 hete. Voltam orvosnál is írt ki altatót de csak addig tudtam aludni amíg volt gyógyszerem. Kétségbe vagyok esve! Neked rendeződött?
2012. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!