Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek akkor, hogy ha...

Mit tehetek akkor, hogy ha majd nem veszik fel a gyerekem bölcsibe, családi napközi a közelben nincs és nincs pénzem magánbölcsire, bébisziterre?

Figyelt kérdés
Ha lejár a gyed ( majdan 2 éves korban) és nem tudom elhelyezni a gyerekem sehova, akkor nekem fel kell mondanom a munkahelyen? És ekkor munkanélküli segélyt sem kapok, mert én vagyok, aki felmond? Van valami olyan megoldás, ahol majd nem kell munkanélkülivé tennem magam azért, mert nincs a közelünkben bölcsi, ahova felvennének majd? Kb 10xeres a túljelentkezés, nem gondolom, hogy amire mi kerülünk a két éves korba majd ennyivel több bölcsis vagy törpecsoportos ovodai hely lenne a környéken. Akkor mi a megoldás számomra? Munkanélküliség a sorsom?
2009. máj. 25. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köszi igy már értem,azt hittem már van babád...vagy nem olvasok figyelmesen....
2009. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És mi van ha nem fogsz teherbe esni?ez nem megy csak úgy.

Mi is azt hittük,de nem.Szeptemberben akartuk a második babát,de az új törvény miatt előre hoztuk,április óta probálkozunk,és még mindig nem jött össze.

Most már csak abba reménykedem hogy ha lesz választás,akkor utána visszaállítanak mindent,mert ennek semmi értelme.

Nem tudom hogy gondolják hogy az 1éves gyerek menjen bölcsibe.Annak a gyereknek még szüksége van az anyjára.Pl én 18hónapos koráig szoptattam.A másik meg hova menjen az ember dolgozni.Első kérdés:van gyereke?hány éves?viszlát.

A másik meg az,hogy még az se talál helyet akinek nincs gyereke.

Mondjuk aki ezt kiatalálta,annak ilyenre nincs gond,ott van pénz,anyuka otthon maradhat a gyerekkel.

2009. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!