Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le, vagy...

Hogyan küzdjem le, vagy hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

a 2 gyerekem most kezdte az ovit-bölcsit. mivel 5éve itthon vagyok,már úgy érezte megőrülök,egyszerűen már semmi se volt jó nekik. most mindenki a helyén van,mindenki jól érzi magát,és én is mehetek újra emberek közé,pénzt kereshetek,csiniben járhatok stb..


1 hete vagyok egyedül itthon és a helyett h lelkesen készülni vissza az életbe,annyira vágyom egy újabb gyerekre,h szinte fáj.. a férjem hallani se akar róla,amit valahol megértek. ondjuk az anyagi érvei nem helytállóak,mert megvan mindenünk,plusz aki nagycsaládos sok kedvezményt kap,vagyis nem kerülnénk rosszabb anyagi helyzetbe.


próbálom elnyomni magamban ezeket az érzéseket de csak erősebbek lesznek..


légyszives adjatok tanácsot,h lendüljek túl ezen? vagy hogyan győzzem meg a férjem? persze ha nem akarja úgy nem jó a gyereknek sem,de tudom h ha ő mondaná máris belevághatnánk


próbálok az eszemmel gondolkodni,de minél jobban próbálom,annál jobban hiányzik a 3. gyerekem.. ez most furcsán hangzik majd,de olyan mintha valahonnan nézne,és kérné h hadd jöjjön már hozzám..


köszönök minden választ és h elolvastátok!


2012. jan. 6. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
2 napja már testi tüneteket is produkálok,émelygek,undorodom a szagoktól,és folyton bőgök..
2012. jan. 6. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. :-S Én szeretném csak a 3. babát. Éppen ezért tanácsot adni nem tudok. Én is minden nap ezen agyalok. :-s Ugyanazt érzem mint te, hogy ennek a babának még meg kell(ene) születnie.
2012. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez annyira nehéz!! :( sajnálom h te is ebben a cipőben jársz.. férjem indokai kozött van az is h türelmetlen voltam a gyerekekkel h birnék még 1-el. csak azt nem veszi figyelembe,h más 2 dackorszakos-féltékeny naggyal egyszerre,mint 1 picivel úgy,h a nagyok napközben oviban vannak.. de hiába minden,hajthatatlan..
2012. jan. 6. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam is így van.

Fiam elment oviba, alig vártam, h melót keressek, h dolgozhassak, erre most bejött a gondolat, h újra babáznék.

Barátnőm azt mondta, h hülye vagyok, lassan a fiam egyedül törölné a fenekét, erre újra akarom kezdeni???


Lehet, h újra szeretném, a férjm is benne lenne.

Csak az a gond, h így hogy keressek munkahelyet, két semmire sem való diplomával elég nehéz, a gyerek előtt is nehéz volt.

Amúgy is most kezdte az ovit, két hét után már itthon volt, beteg lett. Nincs senkink, akire bízhatnánk, így jól is jött, h (még) itthon ülök.


Tanácsot nem tudok adni, de mélyen átérzem, amit írtál :)

2012. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nekünk még segitségünk is lenne-anyukám-.


az a baj,h a férjem nagyon nehezen viseli az apaságot. szereti őket,de egyre többször akar elmenekülni,olyan helyen lenni ahol nincs gyerekzsivaj,egy újszülött meg sokat sir.. bár még ez is kiküszöbölhető lenne,mert van 2 gyerekszoba,nappali háló, ő akár még kint is alhat,h ne zavarjuk..


próbálom magamat is meggyőzni,h hú de jó lesz nekem most h felszabadultam de az igazság az h ezt a nagy szabadságot kb 2 napig élveztem..:(

2012. jan. 6. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Csak azért kérdezem, hogy nem lehetne valami kompromisszumos megoldást találni? Arra gondolok, hogy nem tudnátok megbeszélni, hogy jó akkor most még nem lesz 3. gyerek, megpróbálsz munkát találni, ha sikerült akkor dolgozol 1 évig, hogy kaphass gyedet is és utána jöhet a következő baba. Vagy ha 1 év keresgélés után sem találnál munkát akkor meg azért. :)
2012. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

pont most találtam itthoni munkát,amivel milliókat nem is,de 60e ft-ot lehet keresni.mellette ellátom a háztartás,hozom viszem a gyerekeket,férjemnek semmi gondja. igy még 1 gyermekre most minden szempontból ideális lenne az idő. a munka ráadásul olyan-telefonos,adminisztrációs és mindegy h mikor végzed-h még pici baba mellett is lehet akár. a lényeg h az aznapra kért feladat meglegyen,ez kb napi 4 órát vesz igénybe.


sokat gondolkodtam,de a napok csak erősitettek,és eldöntöttem h nem rágódom,hanem újra beszélek a férjemmel,hiszen most új helyzet van, a nagyok is közösségbe járnak,nem vagyok annyira lestrapált és azóta ő is szivesebben van velünk,mert látja h kiegyensúlyozottabb vagyok. a terhességeket mindig jól viseltem,és mint irtam segitség is van hs kell. szóval bátor leszek és beszélek vele.


köszönöm h irtatok,megirom majd a fejleményeket!

2012. jan. 11. 13:11
 8/9 A kérdező kommentje:
nektek is azt javaslom,bátran álljatok ki a vágyatokért! egy férfi nem érti mi zajlik egy nőben,mondjátok el neki hátha!!!
2012. jan. 11. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Elárulod, h milyen melót találtál?

Akár priviben is, ha ide nem akarod kitenni, de én is ilyen munkát keresek már egy ideje.

2012. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!