Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Espiro...

Mi a véleményetek az Espiro magic 4 babakocsiról?

Figyelt kérdés
Van egy nagy batár kocsink, 15 kiló és sokat kell emelnem gyerekestől. 5 hónapos a fiam, ezt a kocsit néztem ki. Van valakinek ilyen?
2012. jan. 5. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekünk még nincs, de tuti ilyet fogok venni. Nagyon sok jót hallottam róla, múlthéten megnéztem egy bababoltban, és élőben is szuper :)
2012. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem emelted meg véletlenül? Csak azért kérdezem, mert azt írták 6 kg az egész kocsi, de itt a környéken nincs, így csak látatlanban tudom megrendelni, még megnézni sem tudom, csak képen:( Tényleg könnyű?
2012. jan. 5. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, és én nagyon szeretem, jók a kerekei, könnyű tolni, és végig jó, amíg babakocsira van szükségetek. Ami hátrány, hogy nehéz, gyerek nélkül is alig tudom megemelni, buszra feltenni, lépcsőn vinni rémálom. Ja, és folyton nyekereg a kereke, de az lehet, hogy csak a miénk hibája.
2012. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem 6 kiló ez a kocsi? A mostani 15 kiló, na azt nem bírom:(
2012. jan. 5. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megemeltem, és nekem könnyű volt. A boltban is mondta az eladó, hogy ez az egyik legkönnyebb sport babakocsi. És összecsukva tényleg nagyon kicsi. Ami még jó benne, hogy egy kézzel is lehet tolni.
2012. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Olyan sz@r helyen lakunk, hogy a várost kettévágja a vasút és ha át akarok menni, akkor felüljáró, vagy vágányokon keresztül. Ezért keresem a legkönnyebb kocsit. Sajna muszáj átjárnom, orvos, iskola, gyógyszertár, minden a túloldalon van:(
2012. jan. 5. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megvettük, SZUPER :))))
2012. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi is megvettük és tényleg jó:))
2012. jan. 12. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!