Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meztelenkedés a gyerek előtt?

Meztelenkedés a gyerek előtt?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy apa-anya nyugodtan mászkáljon csupaszon a gyerekei előtt, mert ez így természetes?


Amúgy az én babám még pici, de szerintem nincs benne semmi kivetnivaló, barátnőm szerint meg van!


2009. máj. 18. 00:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Ha a saját gyerekeid előtt csinálod, az abszolut nem gond, de idegen gyerekek előtt érdemes felöltözni.
2009. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes. Nálunk együtt fürdik a család. Néha unokatesók is. Senki nem teker kifelé törölközőt maga köré. Csak gyorsan beszaladunk a szobába, és elhúzzuk a függönyt, nehogy mások belássanak. :p
2009. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi kivetnivaló. Persze nem rohangálok egész nap meztelenül, de nem is öltözök zárt ajtónál. A lányom(17) más tészta, előfordul, hogy itthon egész nap meztelen, de senkit nem zavar. A fiam(15) ritkán meztelen, csak nyáron, ha nagyon meleg van.

38/N

2010. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

En pont azt a korszakomat elem, hogy nem tudom eldonteni.

Szuleink nem csinaltak belole nagy gondot, mikor kamaszodtunk, es ennek megfeleloen nem is jelentett semmit a meztelenkedes. Vannak a fotoalbumba olyan megfakult kepek, ahol a kerti felfujhato medenceben meztelenkedunk a hugommal, pedig jol lathatoan mar nem voltunk csopsegek.

Azota eltelt sok ev, es most van ket lanyom, 13 es 17 evesek. A nagyobbikban van nemi szemerem, de a kisebbikbe mintha nem szorult volna semmi. Tudom, ez is csak egy korszak, es elmulik majd, de egyeduli ferfikent a csaladban ilyenkor erzem igazan a noi egyeduralmat. Peldaul ha napoznak a lanyok, plane ha valamelyikuk baratnoje is atjon, en mar a kert kozelebe sem merek menni, nehogy meglassam oket.

2011. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetesnek kéne lennie, nincs benne semmi rossz dolog.

Sőt, itthon meztelenül is lennék mindig, ha tehetném. És így is nevelném a gyereket, hogy itthon mindig mindenki meztelen, és így csinál mindent.

2022. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!