Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Melody piknik baba?...

Milyen a Melody piknik baba? Mekkora? Akinek van írna róla?

Figyelt kérdés
Szüleim részéről gondoltam azt karácsonyra 3,5 éves kislányomnak. Van valakinek?
2011. dec. 8. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, van. Tulajdonképpen egy beszélő baba két játék funkcióval: az egyik a piknik funkció (ehhez meg kell nyomni a kezét) - itt a baba kéri, hogy mit adjon neki enni, és ha nem azt adja, reklamál. Ha jól lakott, akkor azt mondja, hogy "annyit ettem, mint egy kismalac". A másik az, hogy lefekteted, becsukja a szemét, és az orrához, majd a szájához tartod az "ételt", mire ő kitalálja, mi az. Ha éppen nem játszod vele ezeket, akkor kéri, hogy lovacskázz vele, mondja, hogy "anya, te olyan szép vagy", "ugye én is szép vagyok", "ugye szép a ruhám", vagy hasonló mondatokat. Mondja, hogy szeretlek, és puszit is cuppant. Van hozzá három "étel" műanyagból (alma, süti, szendvics) és egy almalé, ezekkel lehet etetni. Hátránya, hogy ezeket ha elhagyod, akkor igen kevés dolgot lehet vele játszani. Pontosan nem tudom, mekkora, kb. 35-40 cm lehet. Szép kis baba és nagyon sokat beszél. Nálunk a 4 éves kisfiam is imádja etetni. :)
2011. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!