Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érzitek néha hogy beleakarnak...

Érzitek néha hogy beleakarnak szolni a nevelösi technikàtokba?

Figyelt kérdés

én igen...

pl. ha a babàm sir,ugy néznek ràm,mintha rossz anya lennék,és probàlnak okoskodni,hogy a gyerek éhes,nem jol tartom...

Ha felöltztetem,aba is van hiba.

Vagy melegnek,vagy hidegnek tartjàk...


2009. máj. 15. 18:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak most fogok szülni,de már a terhesség alatt kapom az okosságokat.Szerencsére anyósom nem szól bele semmibe,pedig együtt vásároltunk,ő szegényke nem értette minek az orrszívó,mert ő olyat nem használt,de nem szólt bele,hogy mit veszek.Aranyos volt.

VISZONT A BARÁTNŐM...

Már most mondta,hogy ne járjak magassarkúba,mert lábujjhegyen fog járni a gyerek.Meg hogy ne takarjam ki a hasam,mert megfázik a gyerek a pociban(28 fok van most spec.)Rá pár napra,meg hogy ne takarjam be,mert sötét van ott neki.Ne szedjek vitamint,inkább igyak sok kólát,mert azt az újszülöttnek is adnak pocifájás ellen...(35 éves,elvileg felnőtt nő,15 éve szült,de nem neveli a gyereket,intézetben van)


Na én tőle félek,hogy egyszer fog beleszólni abba,hogy mit hogyan csinálok a kicsivel,és akkor elküldöm az tuti.


37 h kismami

2009. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!