Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozz, hogy fizetős...

Mit szóltok hozz, hogy fizetős lesz az abortusz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 11:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

Pedig szerintem pont te vagy szűklátókörű. Igen, vannak olyanok is, akikről te beszélsz, de én úgy látom, hogy elsősorban nem ilyenek járnak rendszeresen abortuszra. Pl. amikor missed ab miatt kórházban voltam, láttam néhány lányt akinek abortusza volt. A legtöbbnek ez már a sokadik volt. Jól öltözött, jó körülmények között élő csajok voltak, a legtöbbnek nem ez volt az első abortusza. Jó kedvűen röhögcséltek, mintha fogtömésre jöttek volna. Amikor kérdeztem tőlük, hogy történt az eset, az indokok a következőek voltak: részeg voltam, be voltunk indulva és nem szarakodtunk a gumival, a pasim nem szeret zokniban lábat mosni, elfelejtettem bevenni a gyógyszert, a pasim azt mondta, hogy időben kiszáll...

Hát az ilyenekkel igenis súlyos százezreket fizettetnék, ha már mással nem lehet rákényszeríteni őket, hogy gondolkozzanak mielőtt szétteszik a lábukat.

A másik dologra reagálva: ha olyan helyzetben lennék, hogy el kéne dönteni, hogy kaja vagy gumi, akkor inkább nem szexelnék, vagy nem úgy, hogy abból terhesség legyen.

2011. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
38%
Csak megjegyzem, hogy a védekezés mellett született kislányom itt szuszog mellettem a kiságyban. Igen, mi védekeztünk, de vannak balesetek.
2011. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen erről is írtam, hogy nincs 100%os védekezés. De mégegyszer mondom: nem igaz, hogy ez a rengeteg abortusz mind védekezés melletti teherbeesés miatt van.
2011. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Én most nem a kérdésre adnék választ, inkább azoknak szól ez akik bántanak másokat mert abortuszra mennek. A férjemmel fél évig próbálkoztunk mire összejött a babánk, most 7 hónapos a picurkám. Szülésnél komplikáció lépett fel, 22 óra vajúdás után megcsászároztak, de addigra a pici már be volt szorulva a szülőcsatornába, és mikor kivették 3 helyen szakadt a méhem. Csak annyit láttam hogy mindenki rohangál, és azt mondják hogy nagyon vérzik. Majd elvéreztem a szülés alatt. Akkor azt mondta az orvosom, hogy 3-4 éven belül ne vállaljak még egy babát, mert a méhem még nem áll készen arra hogy kihordjak egy babát. Fogamzásgátló mellett most megint terhes lettem, nem is értem hogy mikor próbálkoztunk nem jött össze csak fél év múlva, most meg gyógyszer mellett megfogant. A hormonok miatt nem volt jó az a gyógyszer amit szedtem. Szívem szerint megtartanám a babát, hiszen anyaként pontosan tudom mennyi örömöt jelent egy gyerkőc. De sajnos el kell döntenem, hogy azzal ha megtartom a babát, megkockáztatom hogy vagy nem lenne egészséges, vagy nem tudnám végig hordani és 2-3 hónappal hamarabb megszületne, és meghalna, vagy ami talán a legrosszabb ha én halnék meg és így egyedül hagyom a férjemet, és a lányomat. Ti mit tennétek abortuszellenesek a helyemben??? Most nem egy magzat életéről kell döntenem, hanem az egész családoméról.
2011. dec. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Bocsánat, az üzenetem kicsit félreérhető volt, szóval rám mondták hogy nagyon vérzik, és majdnem elvéreztem, csak a nem lemaradt.
2011. dec. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én voltam aki azt mondta, hogy még drágábbnak kéne lennie az abortusznak. Az a baj, hogy kiragadtok egy mondatot és azt cincáljátok szét, ahelyett hogy értelmeznétek amit írok.

Nem vagyok abortusz ellenes, elfogadom hogy van olyan szituáció, amikor szükség van rá sajnos, a te eseted pont ilyen, kedves utolsó. Harmadszor is leírom, hogy nekem azokkal a nőkkel van problémám, akik felelőtlenül kefélnek össze-vissza, nem védekeznek és sportot űznek az abortuszra járásból.

(csak zárójelben jegyzem meg, hogy az, hogy 2 hónappal előbb ki kell venni a babát, nem jelenti azt, hogy nem lesz egészséges, sőt. Lehet hogy az én babámat is ki kell venni a 32-34 hét körül egészségügyi problémák miatt, az orvosok szerint nem valószínű, hogy gond lesz vele, csak picike lesz, és talán 1-2 hétre inkubátorba kerül)

2011. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Itt nem pont az a lényeg hogy megszületik-e hamarabb vagy, hanem az hogy a méhem nem gyógyult annyit hogy ki tudjon benne fejlődni.
2011. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok abortusz ellenes,sőt!
2011. dec. 11. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!