Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes-e a HUNGEXPO Bababörzé...

Érdemes-e a HUNGEXPO Bababörzén gyerekruhát árulni, vagy inkabb Vaterán adjam el a tonnaszámra felhalmozott gyönyörű gyerekruháimat?

Figyelt kérdés

4 éve gyűjtöm a kislányom és kisfiam minőségi és alig használt, illetve használatlan ruháit, abban a reményben, hogy majd eladom őket a nagy Bababörzén. Szerettem volna asztalt foglalni, de meglepődtem az áron. Nem tudom, hogy ha tényleg csak néhány 100 forintokért tudnám a ruhákat árulni, akkor megéri-e? -Mert gondolom a több ezer anyuka is alámegy egymás árának-

Szerintetek mennyi az esélye, hogy visszahozza az asztalfoglalás (11.000 Ft) az árát?

Vagy internetes oldalakon próbálkozzak?



2011. dec. 3. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ajànlom a vaterát, add el itt, én sok mindent eladtam már velük : www.pindurpandurbizomanyi.hu
2011. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak ajánlani tudom a vaterát!!Mindig ott vásásrolok babyrucikat,és adok is el szép számban.És úgy,hogy megéri.

2011. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végül hol sikerült eladni őket?

Én hasonló cipőben járok...

2012. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg sajnos sehol. Az elmult Bababorzekrol lecsusztam, a mostanira nem tudok hazamenni. A Vateran probalkozom, de csak bababutorokat, babakocsikat tudok ott eladni, ruhakat nem nagyon. Arra gondoltam, hogy a helyi iskola hirdetofalan fogok megjelentetni egy hirdetest...
2012. aug. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!