Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vinnéd a gyermekedet...

Mikor vinnéd a gyermekedet orvosi ügyeletre? Miért?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed a gyermekorvosi ügyeletben dolgozó orvosok munkájáról?

2011. dec. 3. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi már voltunk párszor ügyeleten, éjjel és nappal is. Minden alkalommal kedves volt az éppen ügyeletes orvos, és tökéletes ellátást kaptunk.
2011. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt helyben nálunk nincs is gyerekorvosi ügyelet, csak felnőtt. Ha baj van oda kell mennünk, de persze mivel nem gyerekorvosok ezért általában annyi a válasz, hogy hát, izé, menjünk be valamelyik gyerekkórházba...

Viszont a gyerekkórházban az ügyeleten (Heim Pál-Madarász utca Bp.) mindenki rendes volt velünk, mindig. Mindig alaposak és kedvesek voltak!

2011. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig elégedett voltam (heim pál éjjeli ügyelet).

Egyszer voltunk bent hányással, egyszer magas lázas torokgyulladással (ami hányással társult).

Ja igen, meg egyszer kihívtuk őket, mert akkor még csak 5 hetes volt a kisebbikem, és hiába csak anyatejes volt, elkapta az influenzát. Az a nő is nagyon kedves volt.

2011. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer vittem, amikor reggel elkezdett pöttyösödni.A pötyik csak szaporodtak, szaporodtak.Délre nagyon rossz volt a helyzet.Kedves volt az ügyeletes, csak sajnos nem ért semmit amit felírt.Este a kórházban kötöttünk ki.

Amúgy többször telefonáltam ügyeletre.Csak egy esetben volt szó szerint nagyon bunkó a doki.(-Keresse meg anyuka a gyerek fenekét aztán dugja már fel azt a nyavalyás kúpot!)Azt hittem lehidalok.Szerencse csak egy ilyen ügyeletes dokihoz volt szerencsém.

Én választottam egy kórházi dokit, akit hétvégén és későn is lehet hívni.20 perc alatt a kórházban van, ha nagy a bajunk.

2011. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
falun lakom, ha rendelési idő után lesz beteg valaki, akkor az ügyeletre kell menni, és kihívják a dokit. Általában normálisan viszonyulnak hozzánk a gyerekkel. Egyszer beutaltak onnan a gyermekosztály ügyeletére a megyei kórházba, mert vakbél gyanús volt a lánykám. Elmentünk hát, és ott is kedvesek voltak, elküldtek Uh-ra, vért vettek, vizeletet néztek, szóval alaposak is voltak. És örültem, h nincs vakbele (nagyjából rendben vannak a leletek), "csak" fájt a hasa és lázas volt. Ja, a nyirok csomók a hasában azok meg voltak nagyobbodva...vírusfertőzése volt....
2011. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Mi kruppos rohammal voltunk az első 2 alkalommal, az első után azonnal kórházba is utalták a fiamat, a 2.-nál gyógyszert kaptunk. Ezután még 3x vittem hirtelen jelentkező ugató köhögés miatt, az előzmények miatt soha nem küldtek el, mindig megvizsgálta alaposan az ügyeletes orvos.

2011. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!