Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik még májas bébiétel?

Létezik még májas bébiétel?

Figyelt kérdés
Régen volt a Kecskemétinek, de most nem találok sehol. A dokinő szerint viszont kéne adni a gyereknek, mert jó vérképző. De én itthon nem nagyon tudok csinálni, mert undorodom a májtól. Hányingerem van még a szagától is. :(
2011. dec. 2. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:

tudtommal nincs üvegesben májas

vegyél erőt magadon,és egyszerre csinálj meg több adagot,fagyaszd le adagonként,és akkor csak melegíteni kell legközelebb.Hetente egyszer jó lenne,ha enne

2011. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem eszi meg a fagyasztott kaját. :(

De akkor max. megkérem a férjemet, hogy csinálja meg. Egyszerűen nem tudom rávenni magam. :(

Amúgy mibe jó beletenni? Mihez passzol?

2011. dec. 2. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:
én húslevessel adtam neki,répa,fehérrépa,húslé,máj amikor még nem adtam neki húslevest,akkor is répával turmixoltam és rizzsel sűrítettem
2011. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez is kilőve, mert nem szereti a répát. :(

De mondjuk sütőtökkel finom lehet?

2011. dec. 2. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Létezik!!! Kecskeméti almapüré sertésmájjal, 5 hónapos kortól kezdve adható. Sajnos DM-ben, Müllerben, Rossmannban sehol nem találtam, végül egy ismerősön keresztül sikerült szerezni, aki ott dolgozik a Kecskeméti/Hipp cégnél.

Korábban volt sütőtök csrikemájjal, szintén Kecskeméti, de azt kb. fél éve megszüntették.

2011. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Most kaptam egy barátnőmtől egy üveg Kecskeméti alma-sertésmájat, mert neki volt még egy elfekvőben. És ízlett a kislányomnak. :)

Akkor megpróbálok szerezni, hátha. Mondjuk régen a Bookline oldalon is lehetett rendelni állítólag, majd megnézem.

Köszi a válaszokat!

2011. dec. 4. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A bookline-on nézd, ez jó ötlet, nekem is ezt mondták a Hippesek, hogy ha van, akkor a bookline-on biztosan lehet rendelni. Most néztem, sajnos csak előjegyzésben van, nem lehet rendelni.
2011. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azért biztos, ami biztos alapon előjegyeztettem. :)
2011. dec. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!