Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van májas, illetve céklás...

Van májas, illetve céklás üveges bébiétel?

Figyelt kérdés
Milyen gyártótól?
2009. okt. 5. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kecskemétinek van almaszósz marhamájjal, sütőtök csirkemájjal, meg még egy, de a fiam nem szereti a májas cuccokat, így nem tudom. Céklásat még nem láttam.
2009. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kecskemétiből van sertésmáj is almával, na az borzasztó!!! Tömény édes íz, mert cukrozva van, és még a máj is:( viszont vettem brokkolis sertésmájat, az már nem rossz szerintem.
2009. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Bébiételben a kislányom nem szerette a májat, de ha én csináltam neki nagyon szerette és "gazdaságosabb" is! Vettem mirelit csirkemájat és azt is egyesével lefagyasztottam. Aztán amikor kellett, elővettem, olajon kicsit megpirítottam, majd felöntöttem vízzel és répával, krumplival megfőztem. Nagyon fini!!!


Céklás bébiétellel én meg nem találkoztam. Így céklát is vettem a zöldségesnél, kockára vágva megfőztem, pépesítettem és joghurtos dobozokba lefagyasztottam. Utána amikor az volt a kajcsija, csak elővettem és főztem hozzá egy kis krumplit. Nagyon szerette!


Remélem tudtam segíteni! :-)


17 hós kislány anyukája

2009. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Pont ez a gondom, hogy eddig csak nem nagyon ette a hazait, mostanra szinte utálja. Így nincs is kedvem megpróbálni a májjal vacakolni neki, úgysem eszi meg! A céklámtól meg kirázza a hideg, pedig amikor a hasamban volt kapott belőle eleget, ismerhetné jól! Gondoltam, ha az lenne üvegesben, hátha jobban lecsúszna...

Mondjuk a máj nálam elsősorban inkább csirkemájat jelent, mást én sem csinálok itthon magunknak. De azért megpróbálom, esetleg belerejtem valami üvegesbe! :-)

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. okt. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!