Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyformán szereted a gyerekeid...

Egyformán szereted a gyerekeidet? És a férjed?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kilóra megy ez:)

Ha jól végiggondolom, akkor igen, egyformán, csak mindegyiküket másként és másért.

Hiszen mást kell adnod egy kamasznak, mint egy 5 hónaposnak, és másként kapod a viszonzást is tőlük.

2011. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a férjemet és szeretem a fiaimat, csak másképp.

A férjemhez szerelemből mentem hozzá 6 éve és most is az egyetlen férfi akivel le akarom élni az életemet, amióta pedig megszülettek a gyerekeink még inkább kötődöm hozzá, erős, stabil a házasságunk.

A fiaimért bármikor az életemet adnám, amióta megszülettek mindent értük teszek, már nem mi vagyunk az elsők a férjemmel, hanem mindig a fiúk érdekeit nézzük, aszerint hozunk döntéseket, hogy nekik mi a legoptimálisabb a fejlődésükhöz, nevelésükhöz.Mi már másodlagosak vagyunk, de nekünk így jó, a legjobb pedig amikor mind a négyen együtt vagyunk és gyönyörködünk a fiainkban, olyankor tudjuk, hogy révbe értünk:)

2011. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. A páromtól pedig elhidegültem.
2011. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kiegészítő kérdésem félreérhetővé sikeredett, így gondoltam: a férjed is egyformán szereti-e a gyerekeket, vagy nem?

köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek!

2011. nov. 30. 11:23
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit félreérthető, de mégsem, mert ha a másik variációra gondoltál volna, akkor úgy kérdeznéd: férjedet. Milyen szép a magyar nyelv. Férjed és férjedet, itt egész mást jelent :)
2011. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán szeretem mindkét fiam,de persze az igényük szerint(1 éves és 3 éves) Törekszem az "igazságosságra",olyan hogy 1 puszi nem létezik mióta ketten vannak,visz valami a másikhoz is...muszáj őt is megpuszilnom.Amikor még egyedül volt ,el sem tudtam képzelni hogy kettőt is lehet egyformán....de azóta tudom,és érzem hogy igen. A férjem szerelemmel és férfiként szeretem.A szülővé válás megerősített minket az összetartozásunkban,és egyensúlyban tudtuk/tudjuk tartani a gyerekek mellett is a szerelmünket!Természetesen az ezzel járó,fáradságok,hormonok,libidó-ingadozásokon nekünk is át kellett lendülnünk,de jól csináltuk! :)
2011. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen a férjem is egyformán szereti őket!
2011. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindegyiket nagyon szeretem, de valahogy máshogy. A nagyobbik fiamban a férjemet látom, a kisebbikben inkább magamat. Mindkettőt imádom, ezért vagy azért, mindegyikben más dolgokat szeretek. A legjobban azt szeretem, amikor látom/érzem, hogy ők mennyire szeretik egymást.

A férjem is egyformán szereti őket, de míg pl szívesebben megy programra a nagyobbal, otthon meg szívesebben hancúrozik a kisebbel.

2011. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy szerintetek hülyeséget beszélek.

Először én is félreértettem, de ha belegondoltok, tök logikus amit írtam.


Ha rosszindulat fájna... A pontszám és a százalék maga már ezer éve nem érdekel, de az emberek hozzáállása újra és újra

2011. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
elszomorít
2011. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!