Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétvégi apukánál van saját...

Hétvégi apukánál van saját szobája a gyereknek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy amíg kicsi volt a gyerek és nem járt bölcsibe addig hétköznap is sokat volt velünk, meg ugye délutáni alvás, ilyesmi, kellett a szoba. Amióta oviba jár, kéthetente hétvégén van itt. Most 3 és fél éves, a férjemmel építkezünk, és kb jövőre ilyenkor beköltözünk, addigra ugye a gyerek már 4,5. Ezután kb fél-egy évvel tervezünk közös gyereket, majd utána még egyet. De ennyi szoba nem lesz a házban. Szóval mire 8 éves lesz, akkor ha jön hétvégén, nem maradna neki szoba (saját), csak ha valamelyik féltesójával alszik, vagy kanapén. Párom húzza a száját, hogy kell neki saját szoba, de kérdem én, akkor a két közös miért nyomorogjon egy szobában, egy szobát üresen tartva csak azért a 4 napért?

kinél hogy van ez?


2011. nov. 28. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Az én 2 gyerekemnek sosem volt külön szoba az apjuknál!

Eszünkbe sem jutott soha, hülyeség. Ők ott csak vendégek, alkalmanként jelennek meg, nem laknak ott.

2011. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

10-es te olyan h*lye vagy, ez nem kirekesztés, miért lenne az??? Neked mindenhol van saját szobád, ahova vendégségbe mégy??

Pfffff


kedves kérdező, az ilyen írásokkal, ami felér egy átokkal, ne is foglalkozz!!!

2011. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem van és mindig is volt külön szobám az apukámnál. Szomorú lenne ha vendégnek kéne ott éreznem magam a saját apám házában. Csak kéthetente vagy még ritkábban megyek, és mégis van szobám.

Szerintem is az lenne a megoldás, hogy amikor a kisfiú ott lesz, addig valamelyik gyerek átmegy a másik szobájába.

2011. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

A kedves 10es vagyok!

Bár nem vagyok elvált szülők gyereke,de igen a nagymamámnál volt külön szobám és imádtam!

Egyébként nem is a külön szobán volt(van) a hangsuly,hanem azon,hogy még meg sem születtek a gyerekei,de ő már éveket előre tervez,sőt,már azon agyal,hogy hogy ne legyen a gyereknek külön szoba!De amikor a pasi alá feküdt akkor nem zavarta,hogy van már gyereke?Hm?

2011. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy szégyen, hogy a gyerekeid vendégségbe jártak az apjukhoz, kár, hogy nem sikerült vele kapcsolatot kialakítaniuk a gyerekeknek vagy nem sikerült szépen, emberi módon elválni és ez lett a vége, vendégség.

De szerencsére úgy tűnik, a kérdező férje saját maga nem akarja, hogy vendég legyen a házában a fia. És ez dícséretes hozzáállás egy férfi, egy édesapa részéről.

Nem tesz különbséget a gyerekei között.

Márha lesz ebből valami, hiszen az építkezés sem kezdődőtt még el, sem a gyerekproject, de már veszekedés van.

Lehet meggondolja magát még az apuka, hiszen ez még csak a szoba, aztán jön majd a többi, a te gyereked üti a mi gyerekünket.

Vannak, akiknek nem való az ilyen férj, akinek már van egy gyereke, mert nem egyszerű egyformának tekinteni őt a saját gyerekkel.

2011. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!