Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után akik már menstruál...

Szülés után akik már menstruálnak és nem szednek fog. Gátlót?

Figyelt kérdés

peteéréskor majd szétszakad a hátam, a lábaim fájnak, hasonló mint egy influenza alatt, nagyon sok a folyásom is ilyenkor, de inkább a fájdalom gáz.

Nálad van ilyen?


2011. nov. 24. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
En 20 honapja szultem, es 11 hos volt a lanyom mikor megjott eloszor. Azota en is erzem ezeket, derekfajas, neha labfajas, a petefeszkeim szurkalnak olyankor, tompa nyomas az alhasban, es ezek kb ugy 1-2 napig. Terhesseg elott soha nem ereztem meg hasonlot se. A folyasom kicsit tobb ilyenkor mint amugy, de azert az nem veszes.
2011. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem is 1-2 nap
2011. nov. 24. 14:37
 3/5 A kérdező kommentje:
és 14 hónapja szültem, 4 hónapja jött meg
2011. nov. 24. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nem tudom neked hogy van, de nekem legalabb a gorcsok szinte teljesen elmultak. Azelott szenvedtem sokszor, neha gyogyszer is kellett. Most max 1 napig fajdogal egy kicsit,de semmi kibirhatatlan.
2011. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na nekem ez is gáz. régen alig fájt, görcsölt, de most olyankor nagyon kivagyok. első nap olyan mint a szülési fájás.

most kezdek majd gyógyszert szedni remélem az helyre tesz.

2011. nov. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!