Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik szednek magnerot tablett&...

Akik szednek magnerot tablettàt?

Figyelt kérdés
Eddig mikor görcsöltem magne b6ot vettem be,azonnal elmúlt a hasfàjásom. Most meg a doki ezt a magnerotot ajánlotta. Azt mondta ugyanolyan mint a magne b6 csak erősebb. Tegnap kipròbáltam mert megint görcsöltem de nem éreztem vàltozást. Lehet azért mert összerágtam,pedig így kell az van ráírva. Vagy egyátalân mi a külömbség a kettő között? Ès még annyit hogy tényleg ha folyamatosan szedik akkor megelőzi a koraszülést? 27 hkm
2011. júl. 15. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a koraszülést nem előzi meg... legfeljebb segíthet, mivel izomlazító. Én vízzel szoktam lenyelni. A sima Magneb6-nál jóval több magnéziumot tartalmaz, elvileg hatnia kellene.
2011. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én a 31.hetemet töltöm és a terhesség elejétől a magnerotot szedem és nekem jó szokott lenni, nem görcsölök sehol.Az első terhességemnél elég gyakran begörcsölt a lábam még sem mondta sem az orvos sem a védőnő ,hogy szedjek bármit is... Én nem szoktam illetve nem is tudnám szétrágni mert rossz íze van ,félbe töröm és vízzel lenyelem...
2011. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor írta fel a doki,mikor kiderült vérömlenyem van és elveszíthetem a babám.nekem nagyon bevált,én csak jót tudok róla írni.ahogy szedtem,úgy már nem is voltak éjszakai rémisztő vérzéseim.szerintem ennek köszönhetem,hogy megszültem ma már 7 és fél hónapos,egészséges kisfiamat.a magneb6 gyenge,terhesség alatt inkább magnerot.és szét kell rágni,úgy szedjed.
2011. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
össze kell rágni? én nem látom az enyémre ráírva. Több fajta van? Bocsi hogy itt kérdezek.
2011. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

"A Magnerot tablettát szétrágva, kevés folyadékkal kell bevenni étkezés előtt vagy közben."

[link]

2011. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!