Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitöl lehet az, hogy szombaton...

Mitöl lehet az, hogy szombaton csináltam egy terhességi tesztet ami pozitív lett és vasárnap megjött? Előtte 1.5 hétig páfrányt mutatott a ovu mikroszkópom.

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kimásolom a kismamablog.hu-ról:


"Pozitív lett a teszt, mégis megjött, most akkor mi van?

Két eset lehetséges:


1. Ha csak gyenge barnás folyást, rózsaszínes gyenge vérzést észlelsz, nem túl erőset és nem állandóan, hanem foltokban, akkor terhes vagy, de valamilyen hormonprobléma miatt (ez hajlam kérdése is lehet, főként korábban már elvetélt, illetve szült nőknél fordul elő) van a folyásod (tehát ez nem rendes menstruáció) és mindenképpen mielőbb fordulj orvoshoz, aki gyógyszeres úton tud segíteni. Ne ijedj meg, ez kezdődő vetélés jele is lehet akár, de nem feltétlenül, és mielőbb mész el orvoshoz, annál hamarabb kaphatsz segítséget.


2.Ha rendes erőteljes vérzésed van, akkor korai vetélésed volt, ami nagyon gyakori, a korai terhességek 20%-a így végződik."

2009. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem annyira erős a mensim, mit szokott, de nem is foltokba van. Viszont a mikroszkóp még mindíg páfrányt mutat. Csináltam egy tesztet és most is pozitív.

Ezt nem értem...

2009. máj. 12. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy nődokit,mert lehet hogy magzat megtartó gyógyszert kell szedned.Majd írd meg mi újság veled.
2009. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szedem az elevitet.
2009. máj. 12. 19:10
 5/5 nini24 ***** válasza:

Szia!


Az elevit nem elég. Ír fel Duphastont, vagy hüvelykúpot, ami segít a baby megtartásában. Sok egészséget nektek! :)

2009. máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!