Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy kisfiú...

Észrevettétek, hogy kisfiú ruhából sokkal kisebb a választék, mint kislány ruhából?

Figyelt kérdés
Fiús anyukák, benneteket ez nem szokott zavarni?
2009. máj. 12. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen... Első babámat várom, kisfiú, de elég kevés fiús holmi van, ha mégis akkor szinte csak kék, pedig ezer más szín is létezik ami fiús... :(
2009. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ajjaj,de még mennyire!Pont valamelyik nap mondtam is a páromnak,hogy a Tescoban,csak lányoknak lehet ruhát vásárolni,fiúknak nem sok a választék,nem csak kék szín létezik....Sajnos máshol is nem sok a választék!Most,hogy még csak 5 hónapos,nő mint a gomba és havonta kell frissíteni a ruhatárát!Kezdem unni az egyszínűeket,így vadászok a színes ruhákra!

2009. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van. Olyan cuki lány ruhák vannak, hogy már alig várom, hogy majd lányom legyen. Kisfiam most 9 hós és én nemrég angol turiban vettem neki egy csomó jó cuccot, olyat hogy itthol még nem is látni. Nagyon jók és szinte nem is látni rajtuk, hogy használtak. Úgyis olyan hamar kinőnek mindent.
2009. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van felnőttkorban is. A nők sokkal több mindent tudnak felvenni, mint a férfiak. Egy nőnek jól áll az összes szín, míg egy férfin furcsán néz ki egy lila-ciklámen kompozíció :)
2009. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, ezt én is észrevettem. nekem kislányom van, de szoktam nézegetni a fiúruhákat is, mindig megállapítom, hogy sokkal nehezebb fiúknak vásárolni.
2009. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azért ki lehet fogni jó cuccokat, most hétvégén Pesten a Fogarasi úti Tesco-ban nagyon édiket vettem, szerintem mázlim volt mert röviddel előtte lehetett készlet feltöltés :). Alig győztem válogatni :) Mondjuk korán mentem, reggel 7 körül.
2009. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás csajok, mert bíz az én fiam már tíz éves de még mindig sokkal több a lányruha az ő korosztályában is.

Néha nagyon bosszantó és sajnos én a cipőkben is gyakran ezt tapasztalom a kis lányomnak mindig előbb tudok venni cipőt vagy bármit mint a fiamnak.

2009. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem igaz,hogy egy férfin rosszul áll a lila vagy ciklámen vagy a pink,szerintem igenis csinik azok a pólók:D

Amőgy tényleg kevés kissrác ruha van én is csak néztem,mert semmit sem találtam,barátnőm fiának.Lányoknak könnyű:D

Amúgy a legjobb turiban keresni nekik,vannak nagyon jó angol turik Bp-en,vidken elég rosszak,de a pestiek nagyon jók:D

2009. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
igen ezt én is tapasztaltam....ma is voltunk pár boltban,de maradt a jól bevált angol turi...olyan édes napozót bodykat sikerült ma is kifognom-és én nem rettenek el egy egy piros rugitól sem,nagyon jól áll a fiamnak ez a szín is.persze nem fodros,katicás dolgokat kap,de inkább uniszex dolgokat veszek-hátha a tesó majd lány lesz
2009. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,ezt en is eszrevettem.Nekem kislanyom lesz es olyan szep lany ruhacskak vannak,alig gyozok valogatni.Fiu ruhaba tenyleg kevesebb a valasztek.

Bar en kulfoldon elek es itt fiu ruhakat is sokat lehet talalni es nagyon jo aron.Az ici-pici ujszulotre valo borkabaton at az szinten ujszulotre valo pici teremcsukan at mindent.

Otthon Magyar o-n tenyleg nehezebb ilyeneket kifogni.

Mondja is mindig Anyu h jo h lany unokaja lesz mert annak legalabb tud mit vasarolni.

Mi is vegleg hazamegyunk mire a Manolanyom 2 hos lesz,de mar elhataroztam h elotte alaposan bevasarolok itt.

Udv:34 hetes pocakos

2009. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!