Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiú-kislány közös szoba...

Kisfiú-kislány közös szoba milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni pár olyan oldalt ahol ilyen jellegű szobákat találok?Ötleteket szeretnék lopni :)
2011. ápr. 13. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg ötletem van akislányom szobáját is magam terveztem, és a dekorációt is maga csináltam gipszböl és varrtam.


ha van kedved írj privit, és írd meg mekkora aszoba mennyi idösek a gyerekek, hogy van berendezve (vagy hogy lesz). ha tudsz mellékelj képet és elmondom mit tehetsz. ja meg mifelé vonzódsz, pl rózsaszín zöld, vagy csak sima egyszerü sárga, barna. van valami kedvenc dolog.

2011. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk napsárga a fal, mesefigurák vannak festve rá és kék sötétítőfüggöny van.

A pirosas dekor is jó, a fiaim is nagyon szeretik a piros színt.

2011. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A zöldet ajánlom :) Egyrészt uniszex, másrészt nyugtató hatású. Az alap zöldre lehetne mintákat festeni (személy szerint nekem azok tetszenek a legjobban, amikor világosabb/sötétebb árnyalatú zölddel "nonfiguratív" mintát festenek)

Pl.

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne látni milyen a szoba. Lehetne akár egyik fal kék, a másik rózsaszín,akár egy része rózsaszín-kék csíkos is.A rózsaszín részen lehetne a kislány cucca, a kéken meg a fiúé. Vagy valami semleges szín,pl bézs, és akkor egyik részre fiús falmatricát veszel a másikra meg lányosat.Vagy az egyik falon lenne valami szép falfestés,állatokkal,virágokkal,kisautóval,házikóval.
2011. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a narancs-zöld-kevés citrom színek dominálnak.Szinte minden vagy ilyen vagy olyan vagy vegyes mintás,függöny,ágytakaró,falvédő,kiságyban fejvédő,pelenka tartó,pelenkázó szivacs,fali kép,tapéta bordűr,fal,szőnyeg....stb.Mind ehhez fenyő bútorok,fenyőszínű padló.Meleg színeket kedveljük,bárki bejön mindenkit kellemes érzés tölt el,vidámságot áraszt.
2011. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk,mikor még csak egy lányunk és egy fiunk volt, és egy szobában laktak, sárga szobát csináltunk. Alul napsárga, fölül halványsárga, közötte macis bordűr (sárga alapszínnel). Nagyon tetszett, alig volt szívünk átfestetni, mikor már többen voltak és nagyobbak voltak, és kellett külön fiú és lányszoba...
2011. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy türkizkék színt tudnék elképzelni, ahhoz minden szín (pl kiegészítők, függöny stb) nagyon jó illik, főleg az almazöld. Szerintem teljesen unisex és nagyon vidám tud lenni, napsárgával, narancssárgával, lilával, sötétkékkel, rózsaszínnel, egyszóval mindenfélével.

Kicsit olyasmire gondolok, mint a f.p. babamárka játékai, pihenőszékei, egyebei, amolyan színpompásak.

De a sima sárga is jó.

2011. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!