Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit kellett várni a...

Mennyit kellett várni a babátokra? Úgy értem, hogy valami hátráltatott titeket a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Betegség,rengeteg próbálkozás,vélt meddőség,anyagi helyzet stb.!
2009. máj. 11. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

10 éve hallgattam a dokiktól, hogy nem lehet gyerekem. A férjemmel összeköltöztünk, és 3 hónap alatt terhes lettem.

Most a második baba várat magára már fél éve...de reméljük nem sokáig:-)

2009. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem, majd lehetnek gondok, mert jó ha 3-4 havonta menstruáltam, volt, hogy ennél is ritkábban. Aztán egy szép októberi napon egymásra néztünk a párommal és kidobtuk az óvszreket. 3 héttel később kétcsíkos volt a teszt. Az eredmény itt szopizik az ölemben, 9 és fél hónapos.:-)
2009. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először külföldön dolgoztunk, azért nem. Aztán hazajöttünk, voltak anyagi problémák azért nem. Tavaly egyenesbe jöttünk, elmentünk nyaralni, dolgoztunk ezerrel, elment az év. Lett volna még okunk tovább húzni, halasztani a dolgot, de megelégeltük és azt mondtuk, hogy hiába nincs meg a ház, amire mindig is vágytunk és hiába húz még vissza a szívünk Angliába most már elég!!! Mindig lett volna valami ok, amiért "még ne" .Nem akartunk tovább várni, nem akartam túl későn szülni. Így aztán idén januárban meg is fogant a baba és most 18 hetes várandós vagyok. És nagyon nem bánom, hogy a szülői házban lakunk, hogy nincs kacsalábon forgó palotánk, Ő a legfontosabb és, hogy mi szeressük egymást.
2009. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! 6 évig úgy voltunk a párommal, hogy nem védekezünk, ha akar, jöjjön a baba. de nem jött. aztán 2007 szilveszterkor kijelentettük, most már muszáj csinálni egy gyereket! két héttel később teherbe estem.

a fiam most 7 hónapos, imádom.

tegnap megint pozitív lett a terhességi tesztem, pedig még nem terveztünk tesót. egyelőre a teljes rémület határán állok, de majd oldódik a dolog (mintha már jobb lenne egy picit).

hát nem gondoltam anno 2007. dec. 31-én, hogy 2 évvel később már kétgyerekes anya leszek...

de ha a második babám is ilyen gyönyörű, okos mazsola lesz, én leszek a legboldogabb kétgyerekes a világon :)

2009. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!