Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok veszekedni a férjete...

Szoktatok veszekedni a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miben nem értetek egyet?
2009. máj. 10. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi nagyon ritkán, de akkor az anyósom a probléma... :)
2009. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hála az égnek, a férjem hasonló temperamentumú mint én. 2 és fél éve ismerjük egymást , de eddig még sose veszekedtünk. Néha-néha vitatkozni szoktunk, hiszen nem mindenben egyezhet 100%osan a véleményünk. Én nem is szeretnék vele nagyon veszekedni :)

2009. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Veszekedni nem,néha van hogy nem értünk egyet,igyekszünk megbeszélni,valamelyikünk mindig tud kompromisszumot kötni.

Te?

2009. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,anyós-probléma meg gyereknevelés.Máson nem igazán.Az anyós miatt is csak azért,mert mindig betegen jön hozzánk,azt a 4 gyereknek már többet költök orvosságra,mint másra!

2009. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Óóó igen. Gyereknevelés, és szoptatás a téma, amiben különbözünk. AZ én férjem ugyanis jobban tudja, hogyan kell szoptatni vérző mellbimbóval...... :-?
2009. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, bár inkább rám hagyja ha ordítok. Többnyire mert nem segít a házimunkában semmit.
2009. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb családban előfordul veszekedés.

Mi pl azon kapunk össze néha, hogy a férjem mindenre bir időt szakitani magának, én meg folyamatos elmaradásban vagyok mindennel, mert a gyereket egész nap szórakoztatni kell, ő meg hazajön és éli világát, mintha nem is lenne feledsége meg gyereke. Szerencsére ez nem rendszeres.

2009. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi inkább gúnyos megjegyzéseket szoktunk tenni egymásra, meg néha rákiabélok. Elsősorban azért, mert nálunk így zajlik a munka:

- Maci, kérlek, terítsd meg az asztalt

- Jó...

2 perc múlva

- Megterítettél már?

- Mindjárt...

5 perc múlva

- Kérlek szépen, teríts meg!

- 1 perc...

10 perc múlva

- Az Istenit neki, tedd már oda azt az abroszt az asztalra!!!!


Persze ő is rámszól, de lényegesen ritkábban

2009. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!