Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy álltok szülés után a...

Hogy álltok szülés után a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem mert én pozitívan nagyon is.

Igaz már 3 hónapos a babánk, de alig bírtuk kivárni a 6 hét gyermekágyat.

Igaz segíteni nem sokat tud, de nem is sokat van itthon. Nem érdekli ha még hétvégén is pizsiben vagyok 11-kor és kocosan, ő így is a gyönyörű nőt látja bennem.

Sőt amióta szültem jobban kíván.


2011. febr. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló nálunk is, még a puha pocim se zavarja, (pedig terhesség előtt keményebb volt) és a gyermekágyat is alig bírta kivárni :):S

2011. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szerintem ez szuper, de igazából engem zavar hogy nincs annyi időm magamra mint régen, néha kicsit slamposnak érzem magam, de ő nem így látja.
2011. febr. 3. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

ja, és bent volt a szülésnél végig. Na, gondoltam ez az ember majd pár hétig még elrendezi magában a dolgokat...aha... már a 2. héten érdeklődött, hogy mennyi is a gyermekágy stb?:))

Én nekem jó érzés, hogy így is NŐ-nek lát. Miatta nem zavartattam magam a fogyókúrákkal, és így is , szépen lassan bő egy év alatt leadtam vagy 10 kg-t.

2011. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nekem is bent volt és ugye tudjuk ez hogy megy,de attól érezte rosszul magát hogy nem tud nekem segíteni, én meg őt féltettem mert akkor már kb 30órája nem aludt.

Kérdeztem utána hogy nem lát engem másképp, de szerencsére ezt pozítívan élte meg. Azt mondta nem tudta mire számítson de tudta nagyjából ez mivel jár.

2011. febr. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!