Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Geomag nevű...

Mi a véleményed a Geomag nevű játékról? Szereti a gyereked?

Figyelt kérdés

Van olyan jó, mint a Lego?

Megéri az árát?

Autó építő esetleg van valakinek?

Köszi!


2011. nov. 11. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 3 és fél éves volt, amikor megkapta a Geomag Kid készletét. Egy játékkiállításon vettük, ahol ki lehetett próbálni, hát alig lehetett onnan elvonszolni a gyerekeket.

Szerintem nagyon jó játék, hasznos, kreativitást, térlátást fejlesztő, még én felnőtt létemre is nagyon szívesen babrálok vele :)

A Legohoz nem lehet hasonlítani, ebből inkább mindenféle geometriai alakzatot lehet építeni, de nagyon élvezetes.


Viszont az autós készletről nem hallottam olyan jókat, mivel az sokkal behatároltabb hogy mit lehet építeni. Összerakod-szétszeded ugyanazt újra meg újra - ennek nem sok értelme van.

De egy normál készletre mindenképpen megéri szerintem beruházni.

2011. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly karácsonyra vettünk a gyerekeknek, mindketten 1-1 190 db-osat kaptak. A mai napig játszanak vele, idén is kértek a Jézuskától világítósat. Érdemes minél több darabosat venni, mert több mindent tudnak belőle építeni.


Legónk is van, de nem lehet összehasonlítani a kettőt.

2011. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek is nagyon szeretik mindenféle pörgős meg egyebet építgetnek belőle és minden fémhez oda tapasztják .-))))


nagyon sok készlet van érdemes belőle többet venni


van olyan jó mint a legó :-))

2011. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!