Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet kizárni a félelmeke...

Hogy lehet kizárni a félelmeket? Nyugodt babavárást szeretnék.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,h van egy 3 év körüli fiunk,aki súlyos beteg(értelmileg is sérült),de a párom nem akarta felfogni,h soha nem fog vele focizni,mert még sétálni sem képes,és nem fog meggyógyulni. Annyira felzaklatott ez az álom,h órákig nem is tudtam visszaaludni. Nagyon szeretnénk gyerekeket (legszívesebben 3-4et vállalnánk,de a nagycsaládos álmunk valószínűleg csak álom marad). Én nagyon aggódós vagyok,és előre félek,h az állandó rettegés a várandósság ideje alatt,h nehogy vmi baja legyen a születendő babánknak,rossz hatással lesz a baba fejlődésére,esetleg bevonzom a rossz dolgokat,ahogy sokszor előfordul velem.
2011. nov. 4. 09:47
 1/3 Snapette ***** válasza:
Szerintem nincs az a kismama, aki ne félne attól, hogy valami baja lesz a babának, bevonzani meg nem lehet a bajt, azt csak úgy mondják. Én is nagyon féltem, mindenféle kórt meg lehetséges bajt elolvastam, egyfolytában gondoltam arra, hogy valami gond lesz, és nem lett, egy makkegészséges, ügyyes, erős hathónapos kiscsaj anyukája vagyok. Az ember aggódik, persze, de hidd el, nem fog minden perced azzal telni. Vizsgálatok vannak, ahol megnyugtatnak, hogy minden rendben, és egy kis aggódás kell néha: jobban odafigyel az ember magára :-).
2011. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen igyekezz kizárni ezeket a gondolatokat, az álmot meg elfelejteni.

Én végigparáztam a terhességemet (lett is baj sajnos). A másodikkal én leszek a lehető legnyugisabb kismama, ezt megfogadtam és így is lesz. :)

2011. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is ne olvasgass ilyen oldalakat, mint ez, és ne olvasgass rém történeteket. Én amikor az első babát vártam eldöntöttem, hogy nem fogok agyalni a baromságokon, nem fogok aggódni. Ezt a velem nem történhet meg -et tudatosítottam. Így is lett. Tök jó terhességeim voltak. Én úgy döntöttem, akkor aggódok, ha a nődokim azt mondja valami gáz van.
2011. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!