Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családit ma megkaptam, de a...

Családit ma megkaptam, de a gyást, gyedet vajon mikor utalják? Kapott valaki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a GYÁS-ra várok.Ilyenkor már megszoktuk kapni. Talán az ünnep miatt vannak elcsúszva... :(
2009. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A háromnapos hétvége miatt van ez, és azért mert pénteken ünnep nap volt.Szerintem, holnap legkésőbb holnap tán megjönnek.Én a GYED-re várok.

:)

2009. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a családi pótlékot sem kaptam még meg :(
2009. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A GYED-et délután megkaptam. De ez nagyban függ attól is, hogy a munkahely mikor küldi át a bérszámfejtéseket.
2009. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én minden hó 10-ig szoktam megkapni. Általában 9-10én :(
2009. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Értse már meg mindenki! tgyást, gyedet mindenki akkor kap mikor a fizuját kapta!

Gyest és családit utal a mák csak és annak ha utalásosan kéri vki, annak kell adott hó 5-ig megjönni.

Én így tudom!

A gyedemet mikor még kaptam mindig úgy kaptam mint a fizumat! A szerződésemben az volt hogy 10-ig kell max megkapnom és akkor kaptam meg. Esetleg ha rendes a cég akkor előbb utalja, de nem kötelező neki.

De ha vki 2-án szokott fizut kapni, akkor az akkor kap gyedet is.

2009. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!