Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a László név?

Hogy tetszik a László név?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 10:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szerintem sem egyenértékű. Én nem adtam a fiamnak (após, apám, férjem is László csak ezért). De pont mostanában beszéltünk erről a férjemmel, hogy mostani pici gyerekek között egyáltalán nincs László szinte. Vagyis most egy remek név, hisz mire felnőttek lesznek addigra ritka (de mégis szép régi) név lesz.
2011. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
20:47! Az én férjem is ragaszkodott az ő nevéhez (Imre) apósom is az,ráadásul a családban már volt addig 5 lányunoka,úgyhogy föl volt adva nekem is rendesen:)Aztán a szülőszobában mikor megszületett a fiam,mondtam,hogy ....Imre Mátyás és mikor kitoltak a férjemhez,akkor tudta meg ő is:) Eltelt 19 év és azóta is Matyinak hívjuk,nem Imrének:) Mellesleg ez is egy szép régi magyar név!Mármint a Mátyás:)
2011. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiam lesz László lesz, apja, nagyapja, dédapja után, viszi tovább a nevet, én azért se tartom gáznak, mert a vezetéknévvel egészen összeillik, és jól lehet becézni, Lacika,Lacuspacus, Lackó stb.
2011. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%

Nekem egyik kedvenc nevem :)

Laszlo es Gabor a favoritok

annyira ferfias nevek es annyira sexisek :)

pl a Janos, Jozsef, Mihaly egyaltalan nem tetszik

2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Borzasztó

Lacika..brrrr:-(((

2011. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Utsó, a Mátéka mennyivel jobb? (szomszéd kisfiút így hívják nálunk). grrrr.. Százszor inkább Lacika.
2011. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Jól viselhető név, addig a pontig nincs is vele baj, amíg nem muszájból adják, mert apát is úgy hívják. Fél éve született a szomszédban egy kisfiú, Ő az apja után kapta a László nevet. Senkinek nem áll rá a szája, hogy Lacinak szólítsa, annyira nem illik rá. Helyette Pöppetnek nevezik. Na az tényleg szörnyű.

Nálunk amúgy pont a Máté volt erőltetve, mert apát így hívják. Nem akartuk, mert egy családban elég egy Máté, ráadásul tucatnév lett, hiába volt a férjem az első Máté a falujukban.

2011. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Atroposz ***** válasza:
Férjem ,apósom,apósom nagybátyja György.A fiam is az lesz.Becézve Gyurika. Azt is figyelembe kell venni,hogy kisbabából felnőtt lesz és szép méltóságteljes neve legyen.
2011. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név, de a férjemnek nem tetszik! Én is egy olyan örök divat nevet adtam a fiamnak, mint a László.

A védőnő szerint évek óta nem adták a körzetében a Gábort (kisfiam neve), de ha megyünk tanácsadásra 1-2 Bence tuti van!

2011. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szép név
2011. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!