Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a László név?

Hogy tetszik a László név?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 10:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem tetszik. A gyerekemnek sem adnám. Inkább tömegnevet választanék, mint a Lászlót.
2011. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%
Ha fiam lett volna Lászlónak neveztük volna el.Pedig nincs a családban egy László sem.Nekem azért tetszik mert nem mostani divatnév.És kisgyermekként és felnőtt férfiként is büszkén lehet viselni,míg a mai divatnevekkel sajnos nem mindig van így.Egyébként kiszúrtam volna a fiammal,mert a kislányom László napon született és akkor egyszerre lett volna névnap szülinap.
2011. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
71%
Az én fiamat így hívják,apukája után :) Papója,dédnagyapja is László,és vinni fogják a nevet remélem tovább is :)
2011. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik!!! A bátyám most volt 45 és elkezdtük Lacikázni:)
2011. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szerintem sem egyenértékű a Jánossal, meg a Józseffel.

(A Ferenc is tetszik:-))

2011. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név és lehet,hogy most sok a László ismeros az idosebbek korében,de 20 év múlva nagyon ritka lesz,és amilyen neveket most adunk a gyerekeinknek /pl.Máté,Bence/,arra fogják azt mondani,hogy ok azt soha nem adnák az o gyerekeiknek,mert rengeteg lesz beloluk.
2011. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adtam volna, de babaúszáson van egy kicsi fiú, Lacika, és annyira édes most már nekem ez a név, hogy ha fiam születne legközelebb ezt adnám neki.

Még annyit, hogy a János és a József is nagyon szép. Méltó és komoly nevek.

Csak nem kell Janizni, Jocizni.

2011. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamat hívják Lászlónak.Szerintem nagyon szép név,kisbabaként nagyon jól lehet becézgetni Lacimaci,Lacus,stb.A most divatnevek tök gázak szerintem.MAGYAR név sokkal szebb egy magyar kisgyereknek.

3 hónapos Lacika anyuja!

2011. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval! sokkal szebbek a magyar nevek,mint a Noelek,Brendonok stb Nekem ha fiam lesz,János lesz és Jancsika lesz a beceneve! Olyan aranyos,nem? Egyébként nézzen körül a nagyvilágban az akinek tetszenek a külföldi nevek,hány országban adnak magyar nevet a gyereküknek? Szerintem ez már csak kínlódás,hogy nem találnak magyar keresztnevet!
2011. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
68%
A férjem László, ő szeretné ha tovább vinnénk a nevét. Én annyira nem vagyok oda az ötletért, de nem azért mert gáz névnek tartom, hanem nekem azok a nevek tetszenek, amiket nem becézünk. A kislányunk Eszter. Ha fiú lett volna akkor Botond (bár ez elég divatnév lett). De ha te ki vagy békülve azzal, hogy egész életében mindenki Lacizni fogja, akkor oké.
2011. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!