Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még másik olyan gyógyszer,...

Van még másik olyan gyógyszer, mint a canesten kúp?

Figyelt kérdés
Nem tudok és nem is akarok dokihoz menni, de szükségem lenne rá. A kúpban csak 3 db van, az kevés. Nincs valami más?
2011. okt. 12. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Pevaryl kúp. Az jobb.


Azt érteném, ha valamiért nem tudsz épp dokihoz menni, de mi az, hogy nem akarsz? Ha bajod van, akkor menj orvoshoz, mert kiderülhet hogy nagyobb is a baj.

2011. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok, mert állandóan visszatér ez a gombás fertőzésem, általában 2 havonta. Felírják rá az sztk-ban a 6db-os canestent és ennyi.
2011. okt. 12. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor válts dokit, mert az nem jó, ha állandóan visszatér.

A Pevarylt többen dicsérték, de ha neked állandó a problémád, akkor lehet hogy valami tabletta vagy más kéne.


Érdemes keresni egy jó magán nőgyógyászt, mert egyszeri pár ezer Ft jobb, mint kéthavonta Canestent vásárolgatni, nem beszélve a hosszútávú következményekről.


Amire viszont érdemes figyelni, az a helyes tisztálkodás, tangabugyi mellőzése.

Pl. amíg tangát hordtam, hiába tisztálkodtam megfelelően, folyton elkaptam valamit. Amint áttértem a francia bugyira, semmi bajom. Nekem pl. folyton változik lent fazon, hol teljesen csupasz, hol félig, hol rövidre van vágva mindenhol a szőr, de ha a hüvely körül nincs szőr, akkor óvatosabbnak kell lennem, és jobban előfordul. Valahol azt olvastam, hogy nem véletlenül vagyunk ám lent szőrösek, sok mindent felfog...


Szóval ha rendszeres a problémád, akkor valami baj van és meg kell szüntetni, nehogy komolyabb baj legyen belőle.


Mielőtt kikapok a tangabugyi pártolóktól: mindenki másképp fogékony a betegségekre, van aki attól felfázik ha ránéz egy hópihére, más akkor sem ha pucér seggel üldögél egy jégtáblán. Biztos van, akinél nem okozott problémát, én úgy vettem észre, hogy nálam hiába a tisztálkodás, pusztán más fajta bugyit hordok, ettől hónapokig nem is jelentkezik ilyen probléma.

2011. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is örökké ezzel küzdök. Hiába mentem orvoshoz, ott is csak felírtak különböző kúpokat. Ideig óráig jó, de visszajön. Ha csak rám néz a férjem, még hozzám sem ér, már attól is bajom van:(

Emiatt hagytuk abba a csecsemőúszást is, pedid ott elvileg minden nagyon "steril".

Egyszer egy nőgyógyász javasolta a Colpo Cleaner Jód és Colpo Cleaner Laktóz pezsgőtablettát. Gyógyszertárban lehet kapni. Keress rá, én már sokszor ezt használom.

Szerintem hatásosabb a Canestennél és a többi kúpnál.

Próbáld ki, nekem nagyon bevált!

2011. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utóbb én is magándokinál voltam, de azt mondta, ez csak egy sima gomba fertőzés, vegyek rá canestent, vagy kiírja a 6db-osat. Fizettem és ugyanúgy nem mentem semmire. A visszatérő problémára annyit mondott, hogy vannak nők, akik hajlamosabbak erre. Na ezzel nem lettem kisegítve. Nagyon kellemetlen, így a párommal sem tudunk együtt lenni.
2011. okt. 13. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Ezt a kérdést én írtam ki.

A kezelésem még most is tart. A méhszájsebem, ami az örökös folyásoktól lett, jelenleg kétforintnyi méretű. Szóval csökken, de baromi lassan.

Dokit kell váltani szerintem, mert olyan nincs, hogy egyfolytában kúpokat használj. Baj lesz belőle.

A Canesten a jelenlegi dokim szerint semmit sem ér.

Klion D100, Betadine, amiket felírt. Illetve onnantól kezdve, hogy megszűnt a fertőzés, minden áldott nap hüvelyöblítést kell csinálnom a gyógyszertári tejsavval.

Azóta nem jött vissza a fertőzés semmilyen formája hál istennek. Kicsit macerás, de legalább gyógyulok.

Vény nélkül nem kapsz mást, csak a Canestent. Anno én is próbáltam minden máshoz hozzájutni, de nem adtak.

Menj másik dokihoz.

2011. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!