Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megszállott kismamák? Ki...

Megszállott kismamák? Ki látott már ilyesmit?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm teljesen "meg van vadulva" azóta hogy megszületett a pici, teljesen fanatikus módon viselkedik vele és a többi emberrel is. A kislány 3 hónapos múlt, csak anyatejjel felhizlalta már több, mint 7kg-ra, az egész napja, az egész élete a szoptatás, a baba hízása körül forog. Ez még önmagában nem volna akkora gond, de képes a kertben félpucéran mellszívóval rohangálni. A vendégek előtt is úgy üldögélt, hogy egyik oldalon az elektromos mellszívó, a másikon a hagyományos kézi, a baba épp aludt. A fél fagyasztóládájuk tele van tejjel.

Emellett persze leszól mindenkit, és mindent jobban tud a 3 hónapos gyerek mellett. Már mindenki teljesen zavarban van tőle, hogy ennyire hivalkodóan adja elő ezt az egészet. Nekem is van babám, ő is anyatejes volt eleinte, és volt kis raktárkészletünk ínséges időkre, szóval nem vagyok "kívülálló". Ismertek ilyen kismamákat, akik tényleg ennyire fanatikus módon élik meg és tolják a világ arcába, hogy ők anyukák lettek ? Nem kötekedésre vagyok kíváncsi, csak tényleg érdekel, hogy mással is van-e ilyen.


2011. okt. 3. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10.52. a nyilvános szoptatás és fejés között azért ordító különbség van! a babát diszkréten szoptató anya látvány nem zavar (tegnap csak a Vadasparkban 4 ilyet láttam, minden feltűnés nélkül tették a dolgukat, alig lehetett észrevenni, aranyosak voltak), de ha ugyan ezek a nők előkapnának mellettem a fejőgépet az étteremben, vagy a parkban egy padon, azért biztos nem örültem volna. azért mindennek van határa.

amúgy a kérdezőt ennél összetettem dolog zavarja, szerintem. tehát a csaj egész hozzáállása és a világ felé kommunikált "szentanya" magatartása zavarja. ja, és az okoskodása.

2011. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Elolvastam, de továbbra sem értem, hogy NEKED miért okoz ez gondot, hogy SZÁMODRA mi a megbotránkoztató. Hiszen azt írtad, ismerősről van szó, tehát nem muszáj nézned őket, ha nem tetszik. Ha az zavar, hogy mindent tud 3 hónapos gyerek mellett, jusson az eszedbe, hogy most meg te akarod jobban tudni nála. Szerintem mindenki csinálja úgy, ahogy neki tetszik.
2011. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11:01


Az előtted válaszolónak pl "átment", hogy mit és hogyan értettem.

Ha egy vadidegen ember lenne az illető, tényleg nem érdekelne. De mivel ISMERŐS, ezért időnként összefutunk társaságban. Persze ettől még lehet, hogy bennem van a hiba :).

2011. okt. 3. 11:11
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

Te sok elítélsz, amit az ismerősöd csinál. Hogy nagy a baba, hogy sok tejet fagyaszt le, hogy a kertben és vendégek előtt fej...

Mindezt gondolom a saját otthonában teszi, ahol azt csinál az ember, amit akar.

2011. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

87%... szerintem elbeszélünk egymás mellett vagy szándékosan értetlenkedsz.

Mások véleményét viszont szívesen olvasnám a továbbiakban is, akkor is ha azt mondja, hogy gonosz vagyok és nincs igazam. Köszönöm.

2011. okt. 3. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!