Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kislányomról?

Mi a véleményetek a kislányomról?

Figyelt kérdés

Most volt 1éves:)

[link]


2011. szept. 29. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Basszus, most már bemásznak erre az oldalra ezek a kérdések is?! Babaszépségverseny a "pociszépségverseny", a "tippeld meg hány kilót híztam", meg a többi marhaság közé?


Bocsáss meg, kedves kérdező, de az ilyen kérdéseidet nem ezen az oldalon kellene közzétenned, ugyanis ez nem fórum. Ide ált. olyan emberek írnak, akiknek gondjuk/problémájuk/FONTOS kérdésük van, és ilyen-olyan okból választ szeretnének rá kapni. Senkit nem láttam még itt hiúságból a gyerekét mutogatni, csak ha valami probléma volt a kicsivel, és arra várt választ.


Oh, és a helyedben legközelebb kétszer is megfontolnám, hogy közzétegyek-e a gyerekemről nyilvános fórumon/honlapon olyan képet, amin alulöltözött. Sosem tudhatod, hol látod viszont azt a fotót, és az, hogy léteznek pedofil emberek, nem csak a krimik szülte fantazmagória. Nem tudhatod, hányan játszanak otthon magukkal a kislányod képét nézegetve.


Elnézést, ha durva volt a hangnem, vagy a stílus, de kissé kiakasztó számomra némely szülők felelőtlensége.

2011. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez az oldal tele van mindenféle kérdésekkel,amelyikre nem akarsz válaszolni,nem kell megnyitni sem.Hiú lennék amiért idegeneknek mutatom meg a gyerekem,inkább csak büszke vagyok rá.Azt irod itt a problémás kérdéseket kell feltenni,hogyne persze,lehet azt is.De mondjuk az mennyivel jobb,hogy a saját problémámat egy idegen emberrel osztom meg,és tőle várom a megoldást?Én az örömömet akartam valamilyen szinten megosztani,ez miért fáj egyeseknek?

Az meg hogy egy egy 1éves csöppség alulöltözött,hát ez egyszerűen nevetséges!

2011. szept. 30. 11:19
 13/17 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon semmilyen közösségi oldalra ne tegyek fel képet,mert jön egy pedofil képlopó,és otthon arra fog matyizni?
2011. szept. 30. 11:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, ez így van. És nincs az a törvény ami ezt megakadályozhatja.
2011. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:56-os vagyok:


Tudod, hány szülő bukott már bele ebbe - igen, itt MO-n is? Házaspárok, akiket konkrétan a rendőrség értesített, hogy a kiskorú/csecsemőkorú gyermekük fotográfiája külföldi, nem éppen 18 éven aluliaknak ajánlott oldalakon van fent?

Ugyanez vonatkozik a "családi" videókra is, amit feltöltenek a netre, hogy hadd lássák a rokonok, aztán teljesen máshol kerülnek elő, teljesen más célközönséggel, itt-ott kicsit megvágva.

Nem egyedi eset, sőt.


Ami pedig a tegnapi válaszom első részét illeti: nem tudom, miért kell felháborodni azon, hogy leírtam: ez nem ide való kérdés. Még ha tegyük fel, át is ugrom rajta, mert nem érdekel, de nem lett volna több értelme ezt FB-n, IWIW-en, vagy bármely KÖZÖSSÉGI oldalon megkérdezni? Miért vadidegenektől kell megerősítést várnod ilyen témában?

Nem bántásból írom, tényleg, csak egyszerűen nem értem. Amúgy, ha elismerésre vágysz a lányoddal kapcsolatban, vagy egyszerűen csak arra, hogy külső véleményeket kapj róla, akkor ajánlom a nicefaces.hu oldalt, ez amolyan közösségis-szépségversenyes oldal, érdemes megnézni, van kifejezetten gyerekeknek szóló kategóriájuk is. A lényege, hogy minél inkább része légy a közösségnek, ezáltal pontokat kapsz, saját profilod van, ahol szavazást írhatsz ki, stb.

2011. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megerősités nem kell,csak az örömömet akartam megosztani...
2011. szept. 30. 21:43
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos,de semmi extra.
2011. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!