Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen igazolást kell kérni a...

Milyen igazolást kell kérni a dokitol hogy meg kapjuk kelengyepénzt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a kelengyepénz? Remélem valaki válaszol, mert én sem tudom. :)
2008. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyszeri anyasági támogatás
2008. márc. 11. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
4 aláírással, bélyegzővel ellátott alkalom kell legyen igazolásként.
2008. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ez egy külön papir ugye nem mérvado a kis könyv
2008. márc. 11. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
A terhesgondozáson az orvos a kiskönyvbe pecsétel,nálunk legalábbis nem külön papírra.
2008. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiskönyvbe kell elvileg.
2008. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk már nem elég a kiskönyv. A dokim majd ad egy külön papírt igazolásként és ráír minimum 4 időpontot, amikor nála voltam és lepecsételi.
2008. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na szóval, a kelengyepénzt úgy kapod meg, hogy:

a kórházban, ahol szülsz, elkérik a kiskönyvedet, amikor bemész szülni. Ha van benne legalább négy pecsét, hogy megjelentél terhesgondozáson (koraszülött babáknál 2), akkor kiállítanak egy igazolást, amit általában akkor kapsz meg, amikor hazaengednek. Nekem még mondták is, hogy erre a papírra nagyon vigyázzak, mert különben buktam a pénzt. Ezzel az igazolással kell a munkahelyedre bemenni (vagy a MÁK-hoz, már nem is tudom, melyik fizeti, mert össze-vissza kutyulnak megint mindent), és következő hónapban utalják a pénzt.

2008. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyszeri anyaságit csak akkor tudod igényelni szülés után ha van kiskönyved és legaládd 4 terhesgondozáson résztvettél a körzetedben lávő zöldkereszben.Ott az orvos mindig pecsételni fog a könyvbe, ezzel tudod igazolni a részvételedet.Koraszülésnél, vagy kórházi benttartózkodásnál,a kórház leigazolja.
2008. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Legegyszerübb!!!Google kereső beírod anyasági támogatás és máris megkapod a választ!Sok-sok papír kell hozzá.Sok szerencsét!

2008. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!