Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babám ha elfordídja a fejét...

Babám ha elfordídja a fejét néha látszik a nyirokcsomója ez gondot jelent mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mutasd meg gégésznek, amikor éppen ki tudod tapintani. Ő meg tudja mondani, hogy egyszeri dolog, vagy hajlam és nem kell vele foglalkozni.


Valójában nem tudom, hogy mitől lehet, de nekem felnőttként is nagyon gyakran gyullad be. Valamikor csak megduzzad és valamikor fáj is. Már nem igazán tudnak vele mit kezdeni, mert olyan gyakran jelenik meg. Mondjuk gégészetileg egyébként is extra érzékeny vagyok.

2011. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is voltak anno, amikor a fiam baba volt hasonló rossz élményeink, de a doktornéni megnyugtatott minket.

A kisbabáknál még gyakoriak a nyirokcsomó-duzzanatok, mivel ők szinte folyamatosan új vírusokkal találkoznak az első időkben, és az immunrendszerük éppen ezért egyfolytában dolgozik. Sok olyan gyenge vírus van, ami külső, látványos tünetet nem produkál a babáknál, csak abból veszi észre a szülő, hogy a nyirokcsomók kissé megduzzadnak. Teljesen természetes jelenség, de ha esetleg aggódsz, a saját megnyugtatásodra mutasd meg a körzeti orvosotoknak!

2011. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!