Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem tudtok már Szőnyben...

Akik nem tudtok már Szőnyben szülni nem féltek, hogy milyen lesz Tatabányán?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
00:24-es vagyok. Én is a Molnárnak köszönhetem, hogy nem vártunk tovább az első kisfiamra és megcsászározott a dokim.
2011. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amikor szültem, a Molnár főorvos a szomszéd szülőszobában segített egy anyukának, mert lehívták, hogy baj van. A baba már a szülőcsatornában volt. Rövid volt a köldökzsinór, ráadásul a baba nyakára volt tekeredve, így nem tudott kibújni, mert visszatartotta a zsinór. De a Molnár addig ügyeskedett, míg leszedte a zsinórt a baba nyakáról, és meg tudott születni. Nagyon ügyes, jó orvos, sokan dicsérik.

Ha nem lett volna már dokim, biztosan őt kérem fel. Vagy a fia is nagyon ügyes.

Persze, vannak hülye dokik is, de hol nincsenek?

2011. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Látom Molnár ügyben megoszlanak a vélemények (én vagyok, aki Pestig menekült miatta). Én csak rosszat hallottam róla, mentős rokon is mondta, hogy egy paraszt, ha visznek hozzá valakit. Barátnőmmel közölte, hogy nem lehet gyereke, mert az átlagosnál kisebb a méhe, mert 25 centinek kéne lennie, neki meg nincs annyi. Hát no comment!!! Természetesen lehet gyereke, semmi gond vele.

Biztos nem ront el mindent, én nem állítom, hiszen nincs (még) lecsukva. Nekem nem volt szerencsém vele, nagyokat bakizott. Én láttam már a rossz oldalát is, Ti csak a jót. De persze lehet szeretni, nem azt mondom, hogy nem. Én örülök, hogy nem hallgattam rá, és ezért most itt szuszog mellettem a kisfiam.

2011. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én a Te helyzetedet is maximálisan megértem, én is haragudnék rá a helyedben. Én csak leírtam, hogy nekem semmi bajom nem volt vele. Nem akartam császárt, de egy mondattal megértette velem, hogy igenis, muszáj....és igaza is volt.
2011. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25 centi hogy lehetne a méh??nagyon félreérthettetek vmit...
2011. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze, megértem, ha valakinek jó tapasztalata van, nyilván elégedett is lesz. A legfontosabb úgyis a bizalom, ha az megvan, akkor minden oké. Nálam ez odaveszett.


A 25 centivel nem értett semmit félre a barátnőm, én is ezt kérdeztem először. De nem, ezt mondta, 1000 %!! Még hosszan ecsetelte is, hogy neki csak 4 centi, és annyira kicsi, hogy nem lehet gyereke. Pesten mondták neki, hogy kb. 7 centi a normális méh, az övég valóban kicsit kisebb, de ez nem akadály, lehet gyereke.

2011. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ekkora hülyeséget tuti nem mond doki h a méhnek 25centinek kéne lenni.

ezt egy hetedikes is tudja.


amugy van gy stilusa a dokinak,nem a kedvencem,de nálam is ő volt az aki mondta h azonnal műtő...

2011. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Adrika ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mikorra vagy kiírva?

Kihez jársz?

Gondolom,még Komáromba van dokid,ha megszűnik itt a szülészet,kihez fogsz járni?

Komáromi vagy?

13 hkm

2012. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!