Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem tudtok már Szőnyben...

Akik nem tudtok már Szőnyben szülni nem féltek, hogy milyen lesz Tatabányán?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért? Mi a baj Tatabányával?
2011. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sztem semmi baj Tatabányával,én elégedett voltam,egy kórház nem hotel,és a kórházi szinvonalat nyujtotta.
2011. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Már nem lehet Szőnyben?

Én tatabányai vagyok, de itt soha nem szülnék. Az első fiamat is Pesten szültem, ha lesz még, akkor is megyek Pestre. Farfekvéses volt, folyó magzatvízzel simán felértünk, nem volt semmi gond.

2011. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
sajna az itteniröl (tb) csak a rémtörténeteket hallja meg mindenki...pedig sokan elégedettek,de akik nem,azoktol kérdezném h mivel nem elégedettek itt?főleg azok akik nem is tapasztaltak még itt semmit....
2011. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem értem a rémtörténeteket. Én ott szültem idén, semmi baj nem volt.
2011. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A tatabányai a Szt.Borbála?Én ugyan budapesti vagyok,de a kórház rossz híre ide is elért...állítólag nemtörődöm,pökhendi orvosok vannak,akik szakmailag sincsenek a helyzet magaslatán.Mindenkitől BOCSÁNAT,de Pestre ez a hír ért...
2011. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2x szültem tbányán, semmi bajom nem volt senkivel. bár 3. gyereket nem szeretnénk, de ha mégis úgy adódna gondolkodás nélkül oda mennék ismét.
2011. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A dokik értenek a dolgukhoz,és egyáltalán nem pökhendiek.
2011. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam azt, hogy csak Budapesten szülnék. Itt van a történetem, egy régi válaszomat másolom át:

Szerintem szakmailag nulla a kórház. Illetve nem! Szakmailag kevés, de ezt nem ismerik be a dokik!

Röviden: van egy miómám (jó nagy), amit a Roykó (szakmai válasza: maga még fiatal, biztos nincs semmi baj- ez nem vicc!!!) és a Ferencz (Kb. 20 perc uh után sem) nem vett észre, így lettem terhes.

A Molnár ugyan észrevette, majd két perc alatt közölte, hogy húha, egy hatalmas méhdaganatom van (semmi magyarázat, hogy mi az, úgy jöttem ki tőle,hogy rákos vagyok), és nem tarthatom meg a gyereket, másnap menjek vérvételre, aztán abortuszra, aztán megműt, és ha szerencsém van, akkor megmarad a méhem. Feltettem egy kérdést (nyilván jó okos kérdés abban az állapotban): most mi lesz, jön a kemo, és társai?? Válasz: a lóf@szt. Így szó szerint! Majd közölte, hogy ha Tatabányán voltam eddig, akkor nem is kérdez többet, mert itt mindenki hülye (ha lehülyézi a saját osztályát, akkor én oda minek menjek be????). Majd előadta jófej módon, hogy mivel ekkora a daganat (7x8 centis volt akkor), ezért nem kell fizetnem az abortuszért neki(azóta tudom,hogy ha orvosilag indokolt, akkor ingyenes).

Ezt nyilván nem hagytam annyiban, így kerültem a SOTE-ra, ahol hozzáértő orvosok (szonográfus, nőgyógyász) megvizsgáltak, egyeztettek a professzorral, és teljes felvilágosítás mellett vázolták a lehetőségeket. Volt kockázat, de vállaltam a babát, és már 5 hónapos azóta, tehát minden simán ment. Ezt a babát a Molnár két nap múlva megölte volna.

Nem azzal van bajom,hogy a speckó esetekhez nem ért, hanem azzal, hogy nem mondja azt, hogy ez a kórház nincs erre felkészülve, nem láttak ennyi problémás esetet, menjek tovább. Neeem, ő ennél nagyobb orvos, ő a számára kevesebb kockázatot jelentő dolgot választja, és nekem esélyem sincs semmire. Hány babát vehetett már el így????

Biztos, hogy a normál terhességeket ellátja, nem vitatom, de ha gond van, akkor innen menekülni kell.


Aztán ilyen alapvető dolgok: ahányszor mentem vérvételre, vagy bármire, mindig parasztok voltak! A SOTE-n soha!! Miért lehet ez? Itt minden problémás, más kórházban meg olyan gördülékeny minden. A vérvételes helyen mondták, hogy innen meneküljek (még az elején), a családban vannak mentősök, hát ők is ezt mondták.


Hányingerem van ettől a kórháztól, és bármi is lesz, én ide tuti nem megyek be soha!

2011. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly szültem, nekem sem volt gondom az ellátással. Konkrétan a Molnárnak köszönhetem, hogy a kisfiam nem halt meg a 38. héten és meg tudtam szülni.
2011. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!