Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9hónapja szültem császárral,...

9hónapja szültem császárral, másodjára jött meg de nagyon, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig 30napra és 3napig tartott mikor megjött.Most is maradt a 30napra,de először 3nap, most másodjára viszont az 5dik napja van meg de még mindig nagyon vérzek.ez lehet a szoptatástól-bár már csak este és éjjel kap,meg kora reggel és sztem nincs is már sok tejem,vagy valami más gond lehet...Volt már valaki ilyen helyzetben??
2009. ápr. 20. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 9 hónapja szültem nekem 6 hónapos korában jött meg először de nagyon, olyan volt mint egy mészárlás. Alig bírtam magam olyan fárasztó volt, de hál istennek azóta nem volt ilyen bajom, normalizálódott a helyzet. Neked hányadik babád? Nekem a negyedik és ez várható volt mert a sokszor szülő nőknél ez előfordul gyakran. Jobbulást neked:)
2009. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülés után ilyen volt a második mensim.... Szuper tampon egy órát se bírt. Felhívtam a dokim, napi 3X1 Rutascorbint javasolt, recept nélkül kapható, csak c és asszem p vitamin van benne, ezért szoptatás mellett is szedhető. 2 szem után mintha elvágták volna.
2009. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is az első babám.És nekem is ez van a tamponnal kb 1.5órát bír ki de ez a max....akkor utána nézek ennek a vitaminnak.Köszi nektek:)
2009. ápr. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!