Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell lemondani a Gyedet?

Hogyan kell lemondani a Gyedet?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek a területileg illetékes OEP-hez. Ott majd az üveg mögött ülő hölgyemény kitölti amit kell, vagy ad nekem valami nyomtatványt, amit be kell adnom neki, vagy hogyan működik ez? És ha kész a kezembe adja a dokumentumot, amit majd a bölcsiben le kell adni? Köszi a válaszokat.
2011. szept. 1. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet, hogy lemondod a gyedet, amit xy nevű, ekkor és ekkor született gyermeked után vettél igénybe, azért, mert munkába állsz.

Azt leadod, a többit intézik.

2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor írjam meg a levelet még ma, és azt holnap beadom az ügyintézőnek. És ő akkor ide is adja nekem az igazolást, hogy én lemondtam a gyedet? Amit majd a bölcsiben és a munkahelyemen kell bemutatnom.
2011. szept. 1. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tartod meg a gyest és mész dolgozni 4 vagy 6 órába? Én hülye lennék egy bölcsis kisgyerek mellett dolgozni 8 órába!
2011. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
?? Honnan veszed, hogy 8 órában akar dolgozni? A gyedet 5 perc munka mellett sem kaphatja, nyilván le kell mondani akkor is, ha 6 órában megy vissza:)
2011. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20:44! nem tudsz olvasni: "miért nem tartod meg a GYES-t!!!
2011. szept. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 6 órába megy valaki vissza dolgozni, nem kell lemondani a GYES-t, csak akkor ha 8 órába megy vissza!!!
2011. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy azt kérdezted, miért nem tartja meg a gyest, és köszi tudok olvasni. Viszont te nem tudsz olvasni, mert sehol nem volt szó a GYES-ről, szegény kérdező azt kérdezte, a GYED-et hogyan kell lemondani. Szóba se került a gyes. Olvasd át még egyszer a kérdést.
2011. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!