Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok teljesen...

Ugye nem vagyok teljesen normális? :- (

Figyelt kérdés

Úgy érzem totál csődöt mondta,mint anya.

11 hónapos lesz a fiam nemsokára, mostanában elég akaratos lett, illetve tudja mit akar...

De igazából nincs okom a kiborulásra...nagyon szeretem a kisfiam,mindent megadnék neki!

De olyan jó lenne egyszer elszabadulni itthonról,barátnőkkel találkozni, dumálni....

Elég sűrűn átmegyünk anyumékhoz, nem vagyok egész héten egyedül, de valahogy mégis annyira egybefolynak a napok. tegnap este tök fáradt voltam, de miután letettem aludni vacsit csináltam, férjemmel ettünk, aztán mosogatás, fekvés, és már kezdődik is az éjszaka, és a következő nap...szóval nincs okom a kiborulásra,de szinte alig voltunk valahol mióta megszületett a fiam, alig ér inger, totál hülyének érzem magam és most itt bőgök a gép előtt

:((

Kérlek ne hordjatok le még jobban, olyan írjon, akinek szintén volt ilyen holtpontja.


2011. aug. 31. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Nyugi, lesz még ilyen, lesz még rosszabb, meg majd lesz jobb is. A gyerekkel otthon lenni már csak ilyen monoton dolog...

Ha van kocsid, és anyagilag is megteheted, járj el akár messzebb lakó ismerőseidhez, akár egész napokra. Ha olyanok a nagyszülők, passzold le nekik a gyereket egy fél napra, amíg otthon ülsz és mondjuk megnézel két filmet és elnyalsz mellé egy üveg nutellát EGYEDÜL, vagy a barátnőddel elmész moziba.


nekem nincs a közelben használható nagyszülő, és senki, akire hagyhatnám a gyerkőcöt (15 hónapos), az apjával is max 1-2 órára marad el, úgyhogy gondolhatod, én hányszor borultam már ki... :)


Jelszó: ELMÚLIK. :)

2011. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen holtpontom de próbálj meg valami értelmet vinni a napba.

tedd színesebbé egy majd egy éves nagyfiúval már lehet sok mindent . járjatok el mutasd meg neki a világot sétáljatok nem kell a házat őrizni.

2011. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓÓÓÓÓÓ dehogy vagyegyedül! Kislányom még csak 10 hetes, de nekem már most volt ilyen mélypontom :( Egyszerűen szerencsétlennek éreztem magam, egy csődtömegnek... irigyelltem, hogy a párom dolgozhat, oda megy ahova akar, le tud űlni egy újságot elolvasni, el tud menni futni... emiatt ővele is csúnyán bántam, közben meg hiába is mehettem volna el itthonról, nem tudnám itthagyni még 1-2 órára sem az én kis angyalkámat , szóval totál kettősség, ami kikészített - és még fog is párszor!Kitartás nekünk!
2011. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy igényled ezt. Én el sem tudnám képzelni, hogy ne járkáljak el itthonról, pedig imádom a gyerekeimet, de kell a szabadság, ráadásul a házasságnak sem tesz jót a monotonitás. Ki kell mozdulni, anyukádra rábízni, meglátod, sokkal jobb lesz.
2011. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most 6 hós a babánk és először voltunk wellneselni. Annyira jól éreztem magam, kikapcsolódtam. Néha én is kiborulok mert Őt le sem lehet tenni, ha alszik nappal, éjjel is sokszor fel kell vennünk, fáradt vagyok sokszor, de minden kiborulást megbánok mikor ránézek.

Menjetek el ti is valahova ahol tudod jól éreznétek magatokat. Hátha kicsit feltöltődsz, mert arra szükség van.

2011. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma jutott eszembe,hogy mennyire elmennék bulizni,táncolni a barátnőkkel!!!!Olyan jó lenne szépen felöltözni,kifesteni magam,felvenni egy magas sarkút és irány az éjszaka...2-3 Martini stb.EGY KICSIT MÁST CSINÁLNI,mint amit mindig!!!!(14 hónapos a lányom)
2011. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!kisfiam 16hónapos, teljesen kiborultam tőle hétfőn..de annyira mint még soha..hisztis lett, eldobta magát a parkolóban és nem volt hajlandó bejönni a lakásba..komolyan mondom féltem a keddtől :D nemtudom miért csinálja eddig nemvolt ilyen de ugyanazt éreztem mint te..szedtem ezerrel a magneB6-ot..a tegnapi meg a mai nap nem volt annyira vészes de néha úgyérzem kész leszerepeltem mint anya..nekem pénteken kezdődik a suli, heti egy napot kell bejárni, felnőttoktatásra jelentkeztem. esküszöm alig várom hogy kicsit más társaságban legyek és új embereket ismerjek meg:) pedig nem volt soha a kedvenc helyem a suli:D ne csüggedj, állitólag ez elmúlik, de mikor?:( Kitartást neked:)
2011. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jaj annyira örülök, hogy ennyien írtatok!olyan jólesett ezeket olvasni, tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel:)

Remélem hamarosan összejön, hogy férjemmel meg fiunkkal elmenjünk egy hosszú hétévgére valahova, mert már ez is nagy feltöltődést jelentene.De persze nagyon jó lenne egy csajos buli is a barátnőmmel, csak hát erre nem nagyon van lehetőség most...na mind1, majd csak összejön valami.

Kitartást nektek is, és még egyszer köszönöm, hogy írtatok:)

2011. aug. 31. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!