Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Éjszaka azt...

Normális vagyok? Éjszaka azt álmodtam, hogy több késszúrással megöltem a kislányomat, mert náthás lett. Teljesen a jelenben történt álmomban is 7 hónapos volt. Percekig zokogtam amikor felébredtem.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lányomat és soha nem tudnék neki ártani. Mi történhetett?
2008. nov. 23. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettel sokat vagy fuszereset este? Nekem az szokott ilyen marhasagokat kihozni belolem. Szerintem nincs jelentosege az almodnak, teljesen normalis vagy. Az is lehet, hogy egy kicsit kimerult vagy.
2008. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet. Köszönöm a választ.
2008. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs. Az előbb a férjem jelszavával léptem be. Tehát köszönöm.
2008. nov. 23. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen álmok megrázóak lehetnek, de jelentősségük nincs. Esetleg annyi, hogy sok stressz ér mostanság, ami nem csoda egy ekkora baba mellett. Az is lehet, hogy sokat ettél lefekvés előtt, vagy nem teljesen ellazulva feküdtél le, hanem még mindig valami napi problémán rágódtál elalvás előtt is. Bevallom őszintén, én szülés utáni első éjszakán azt álmodtam, hogy a kisfiamat kidobtam az ablakon, és utána dobtam a kutyámat is. Van ilyen.


tikki

2008. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!