Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen idős volt a gyereked,...

Milyen idős volt a gyereked, amikor asztalt kapott, hogy ott rajzoljon, gyurmázzon? Elejétől oda szoktattad, csak ott engedted neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk fa etetőszék van, ami szétszedhető asztallá, székké. 14 hónapos kora óta van szétszedve. Nem kellett szoktatni, elejétől fogva ott eszik, játszik.
2011. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves volt tavaly karácsonykor, akkor kapta a nagyszülőktől. Rajzoláshoz kb 2 éves kora óta használja, ami nálunk úgy működik, hogy mondja, hogy rajzolni akar, kiválasztja, hogy filctollal vagy zsírkrétával, és együtt színezünk, meg egyedül is rajzol, de csak felügyelet mellett. Ha megunja akkor kezdi az asztalt is firkálni, és tudja, hogy ilyenkor megkérdezem nem akarsz már rajzolni? Elpakolunk, és nem is csinál belőle problémát. Szóval
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még annyit akartam(előző vagyok), hogy olvasni, és enni is szeret rajta. Nekünk Ikeás, műanyag van, lekerekített sarkokkal.
2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy könyveit nézegetni, nem olvas még:-)
2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

17 hónapos a kislányom és tegnap apa vett neki ecsetet vízfestéket, és azzal "festegetett "

az etetőszékében nem volt szokás kérdése, az asztalt még nem éri fel ezért ott apa oda ültette

gyurmát még nem kap mert megenné ! :-)

2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is szétszedhető etetőszékünk van, asztallá, székké, kb 14-15 hós korától ott eszik, játszik, rajzol, gyurmázik.
2011. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 éves a kislányom, és 1 hete vettük neki az ikeában ezt a kis asztalt :

[link]

és a hozzá való széket.

Ha mondja, hogy rajzolni szeretne, akkor odaülök vele én, vagy a nagylányom.Néha odaül , hogy ott szeretne enni.

31.N

2011. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves múlt,a locsolópénzéből kapta,csináltattam neki asztalossal.csak ott rajzolhat,ott gyurmázhat.ha feláll a ceruzával,gyurmával elveszem,és elpakolom.nem akarok mindenhonnan gyurmát szedegetni meg a falat radírozni
2011. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam par nap mulva 19 honapos. 16 honapos volt amikor kapott kis asztalt meg szeket es azota ott rajzol festeget. Inkabb egyedul szereti csinalni ha en is oda ulok festegeni akkor otthagy. :) Ilyen "egyedul akarok jatszani" tipus volt mindig. A bolcsibe 14 honaposos koruk ota rajzolnak, gyurmaznak, esznek kis asztalnal, ezert is kapott 16 honaposan egy kisasztalt mert nagyon szerette a bolcsibe.
2011. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!