Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha télen hálózsákban alszanak...

Ha télen hálózsákban alszanak a babák, kicsik, hogyan nem fázik a karjuk?

Figyelt kérdés
Kell a hálózsákra takaró, hogy takarva legyen a karja is, ne csak a rugi, pizsi legyen, ami melegíti?
2011. aug. 25. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:

NEkünk télent ujjatlan vastag hálózsákunk volt. Gyerek rugiban. És persze takaró.

Szerintem ennyi bőven elég.

2011. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem kell nyakig betakarni a babát, szerintem tilos is. Magára húzza, és míg pici nem biztos, hogy le tudja venni magáról.

2011. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni hosszú ujjú hálózsákot is. Éjjelre sem szabad túlöltöztetni a babát. pl. adsz rá egy hosszú ujjú bodyt, hosszú ujjú rugit, minek még jobban betakarni a karját?
2011. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a karját betakarni, én akkor sem takarnám be nyakig, ha takarója lenne, mert az veszélyes, tényleg az arcába húzhatja, de mivel az én babám lerúgja magáról a takarót, ezért télen vastag hálózsákban alszik (ujjatlanban), alatta hosszú ujjú rugi+ body.
2011. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Télen hoszzúujjú hálózsákot használunk. És vastagabbat és hálózsákot már nem takargatok pluszban. azért találták ki. takaró helyett. Ja és hálózsák alatt nincs rugi, meg pizsi!!! :-OOOOOOO Legalábbis felénk... Vagy egy hosszúujjú body és arra rövidujjú hálózsák és ennyi. Vagy rövidujjú body h.ujjú hálózsákkal. Soha nem öltöztettem be a hálózsákba még pluszban rugiba, pizsibe.
2011. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem láttam még hosszúujjú hálózsákot. :)) akkor ez volt a hiányzó láncszem :))


köszönöm

2011. aug. 25. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
R. ujjú hálózsákban altattam mindig, h.ujjú body-t adtam rá, és arra egy pólót. Sosem fázott.
2011. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a c&a-ban láttam hosszú ujjú vastag hálózsákot.


Mi ujjatlant használunk -ikeásat.

2011. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha hosszú ujjú body/rugi/pizsi van rajta, akkor elég az ujjatlan hálózsák is.

Gondolom azért 15 foknál több van éjszaka a szobában, még télen is :)

2011. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!